logo

Nacionālā apvienība diskutē par grozījumiem Autopārvadājumu likumā

22.09.2016 Saeimā

21.septembrī pēc Nacionālās apvienības ierosinājuma notika diskusija par grozījumiem Autopārvadājumu likumā, kas paredz regulējumu pārvadātājiem, kas izmanto transporta tīkla platformas un kas nav reģistrējušies kā taksometru pakalpojumu sniedzēji. Tikšanās laikā Nacionālās apvienības Saeimas frakcijas deputāti uzklausīja iesaistīto pušu – Ekonomikas un Satiksmes ministrijas, kā arī nozares pārstāvju un iniciatīvas iesniedzēju – viedokli par virzītajiem likuma grozījumiem.

Tikšanās laikā tika apspriesti ar iniciatīvu saistītie nodokļu, konkurences un drošības aspekti, kā arī uzklausīta Igaunijas pieredze šāda veida pakalpojumu regulējuma ieviešanā un darbībā. Nacionālās apvienības deputāti tikšanās laikā uzsvēra, ka, ieviešot jaunu pakalpojumu, ir nepieciešams ievērot skaidrus uzņēmējdarbības un nodokļu politikas principus, kā arī uzturēt augstus sniegtā pakalpojuma kvalitātes standartus un ievērot patērētāju intereses un tiesības.

Rihards Kols, Nacionālās apvienības valdes loceklis: “Saeimas deputāti no koalīcijā ietilpstošajām partijām, sadarbībā ar Ekonomikas ministriju ir izstrādājuši un iesnieguši Autopārvadājumu likuma labojumu projektu, kas paredz jauna tipa pasažieru pārvadājumu pakalpojumu regulāciju. Šodienas tikšanās laikā tika uzklausīti iesaistīto pušu viedokļi, dodot iespēju izteikties atbildīgajām ministrijām, grozījumu iesniedzējiem, kā arī nozares pārstāvjiem.”

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.