logo

Nacionālā apvienība iesniedz kandidātu sarakstu Rīgas domes vēlēšanām

21.04.2017 Aiga Aizpuriete Pašvaldībās

·    Šodien Nacionālā apvienība (NA) Rīgas pilsētas vēlēšanu komisijā iesniedza kandidātu sarakstu un dokumentus pašvaldību vēlēšanām Rīgā 3. jūnijā;
·    NA kandidātu saraksta kodolu veido esošie Rīgas domes deputāti;
·    NA piedāvā plašu un izvērstu programmu, kas iekļauj gan Rīgas problēmu risinājumus, gan pilsētas attīstības perspektīvu.

21. aprīlī Nacionālā apvienība iesniegusi Rīgas pilsētas vēlēšanu komisijā Rīgas domes deputātu kandidātu sarakstu vēlēšanām.
Rīgas mēra amata kandidāte Baiba Broka, iesniedzot dokumentus, atzina: „Ejam uz vēlēšanām ar plašu un izstrādātu programmu, kas aptver visas pašvaldības darbības jomas, jo jau četrus gadus darbojamies Rīgas domes opozīcijā un mums ir noformējies skaidrs viedoklis par to, ko nepieciešams mainīt un uzlabot pašvaldības darbā, kā arī sava vīzija par Rīgas nākotni.”

„Programmas pamatā ir mūsu redzējums par latvisku, ģimenēm draudzīgu, drošu un zaļu pilsētu ar modernu infrastruktūru, tehnoloģijām un nākotni! Pilsētu, no kuras tās iedzīvotāji nevēlas aizbraukt!” sacīja Baiba Broka.

“NA kandidātu saraksts šodien ir pieņemts un reģistrēts, un tas ir sākums veiksmīgam startam vēlēšanās. Ceram uz labu rezultātu, kas kopā ar citām latviskajām partijām ļautu nomainīt esošo Rīgas domes vadību. Pirms divām dienām Nacionālās apvienības saraksts nelikumīgi netika pieņemts Rīgas vēlēšanu komisijā. Manuprāt, tas liecina par esošās varas bailēm no konkurentiem. Mēs esam spēcīga komanda, kas ir gatava pārņemt varu Rīgas domē,” sacīja Dainis Locis, Rīgas domes frakcijas vadītājs.

NA saraksta pirmo desmitnieku pamatā veido esošie domes deputāti:

  1. Rīgas mēra kandidāte Baiba Broka – juriste, Rīgas domes deputāte, LU Senāta locekle;
  2. RD frakcijas vadītājs, VARAM ministra padomnieks Dainis Locis – izglītības un sporta jautājumi;
  3. Rīgas domes deputāts, KPMG Baltics finanšu speciālists Ģirts Lapiņš – finanšu un budžeta jautājumi;
  4. Rīgas domes deputāts, NA Ētikas komisijas vadītājs, LNO solists Nauris Puntulis – kultūras un mākslas, tai skaitā – amatiermākslas jomas;
  5. Rīgas domes deputāte, LR Saeimas priekšsēdētājas palīdze Ieva Holma – mājokļu un vides aizsardzības jautājumi;
  6. Rīgas domes deputāts, Valsts kases Starptautiskās sadarbības departamenta direktors Andris Pārups – finanšu un budžeta jautājumi;
  7. Rīgas domes deputāts, skolotājs, tautas tradīciju zinātājs Jānis Atis Krūmiņš – kultūras un latviešu tradīciju, kā arī drošības un kārtības jomas;
  8. Rīgas domes deputāts, LNSO mūziķis Jurģis Klotiņš – transporta un satiksmes jautājumi;
  9. 11. Saeimas deputāte, latviešu valodniece Vineta Poriņa – valodas un tradīciju jautājumi;
  10. Rīgas domes deputāts, iepriekš Finanšu policijas vecākais izmeklētājs Jānis Feldmanis – drošības, kārtības un korupcijas novēršanas jautājumi.

Patiess gandarījums, ka mūsu komandai šogad no jauna pievienojušies spējīgi un zinoši cilvēki savās jomās, kas iepriekš nav darbojušies NA – Gundars Upenieks, biatlonists, četru Olimpisko spēļu dalībnieks, Elīna Siliņa, uzņēmēja, četru bērnu mamma, politiķe, 11. Saeimas deputāte, Aldona Treija, bijusī Rīgas Lietuviešu vidusskolas direktore, Līga Leitāne, LU pasniedzēja Biznesa vadības un ekonomikas fakultātē, Vilnis Priedītis, Latvijas Triatlona federācijas prezidents, Anna Krimele,  teoloģe, geštalta praktiķe, grāmatas “Latviskas Latvijas spēks” līdzautore, Imants Liepiņš, žurnālists un vairāku grāmatu par Ukrainu autors, kā arī daudzi citi.

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.