logo

Nacionālā apvienība ievēl Rīgas nodaļas valdi

20.06.2017 Aiga Aizpuriete Nodaļās

Pirmdien, 19. jūnijā, notika Nacionālās apvienības Rīgas nodaļas pilnsapulce, kurā tika izvērtēti aizvadīto pašvaldību vēlēšanu rezultāti, kā arī ievēlēta jauna Rīgas nodaļas valde.

Pilnsapulces dalībnieki vienbalsīgi izteica atbalstu līdzšinējam Rīgas nodaļas vadītājam Dainim Locim un vietniekam Ģirtam Lapiņam, uzticot arī turpmāk vadīt Rīgas nodaļu.

Valdē tika ievēlēti Jurģis Klotiņš, Vineta Poriņa, Edgars Jansons, Nauris Puntulis, Ieva Holma, Ginta Vilcāne, Ritvars Jansons, trīs Rīgas teritoriālo grupu vadītāji – Jānis Leinerts, Mārtiņš Graudums, Edvīns Ginters -, kā arī jauniešu organizācijas pārstāve Signija Stērniniece un senioru pārstāvis Jānis Blaubergs.

“Vēlēšanas tikko noslēgušās, lai kādi būtu secinājumi, jau no šodienas sākas jaunais darba cēliens, kas Nacionālajai apvienībai Rīgas domē nebūs viegls,” uzrunājot Rīgas nodaļu, sacīja NA Valdes loceklis un Rīgas nodaļas vadītājs Dainis Locis.

“Šajā sasaukumā esam pārstāvēti ar sešiem deputātiem – visi pieredzējuši pašvaldības darbā, strādājuši arī iepriekšējā sasaukumā. Strādājam kopā jau 4 gadus, bet vienlaikus zinām arī to, cik grūti, brīžiem pat neiespējami realizēt savus priekšlikumus, strādājot opozīcijā Rīgas domē. Mēs ceram uz ciešu sadarbību ar pārējām opozīcijas partijām. Tikai laiks un darbs parādīs, cik spēsim izdarīt no vēlētājiem solītā,” sacīja Locis.

Vienlaikus izsakām vislielāko pateicību vēlētājiem par uzticību un aicinām mūs atbalstīt ar jūsu idejām un priekšlikumiem arī turpmāk.

 

Pilnsapulce_19jun

 

Papildu informācija:
Aiga Aizpuriete
Nacionālās apvienības „Visu Latvijai!”-„Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”
Preses sekretāre
Tālrunis.: +371 67105426
Mob. tālr.+ 371 29490982

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.