logo

Nacionālā apvienība izvirza nosacījumus turpmākajam darbam Rīgas domē

16.07.2019 Edvards Ratnieks

Nacionālās apvienības (NA) Rīgas nodaļa un Rīgas domes frakcija šodien preses konferencē iepazīstināja sabiedrību ar nodaļas un frakcijas uzstādījumiem saistībā ar turpmāko darbu Rīgas domē.

NA Rīgas nodaļas Valde sadarbībā ar RD frakciju pirmdien lēma par turpmāko darbību Rīgas domē.

NA Rīgas nodaļas priekšsēdētājs Edvards Ratnieks: “NA ārkārtas vēlēšanas joprojām saglabājas kā prioritāte, taču koalīcijas veidošanas gadījumā kategoriski izslēdzam koalīcijas veidošanu ar Saskaņu vai tās četrinieku. Mēs apsveram iespēju izvērtēt atsevišķu Gods kalpot Rīgai (GKR) deputātu vēlmi veidot koalīciju ar līdzšinējām RD opozīcijas partijām, izvirzot atsevišķus nosacījumus.”

NA Rīgas domes frakcijas priekšsēdētājs Dainis Locis: “Primārais nosacījums ir pāreja uz mācībām valsts valodā Rīgas pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādēs, ko esam jau ierosinājuši Izglītības, kultūras un sporta komitejā. Līdzšinējiem GKR deputātiem jāatsakās no jebkādas sadarbības ar Saskaņu un visu saišu pārtraukšana ar šo politisko spēku, kā arī jābūt atvērtiem sarunām par padomju varas slavināšanas objektu demontāžu un Revīzijas komisijas atjaunošanu Rīgas domē.”

VIDEO:

Informāciju sagatavoja:
Edvards Ratnieks
Nacionālās apvienības „Visu Latvijai!”-„Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”
Rīgas nodaļas priekšsēdētājs
Tālruņa nr.: 26137767

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.