logo

Nacionālā apvienība nākamajās vēlēšanās cer uz uzvaru (7)

06.09.2013 Latvijā

Raivis Dzintars

Videointervijā “Rīta Panorāmai” NA līdzpriekšsēdētājs Raivis Dzintars stāsta par “ultimātiem”, skandālu ap operas direktora Žagara amatu un NA ambīcijām 12. Saeimas vēlēšanās.

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

 • Kaspars Augulis

  16.09.2013 21:15

  Nacionālā apvienība nākamajās vēlēšanās cer uz uzvaru! ________ Lūk, šī ir pareizā nostāja. Tikai uz priekšu un neskatīties atpakaļ! Uz ikvienu iegūto mandātu, jācīnās izmantojot visas reverves. Līdz ko mērķis ir sasniegts, tā esošās robežās ir jāuzskata par neko, ar domu iet vēl tālāk. Šajā attīstības ceļā, nav vietas kompromisam ar citām partijām - tas ir tas kas padara NA par to - kāda tā ir - politiskais spēks ar individuālām nostādnēm, kuras netiks pārkāptas nekādos apstākļos. Gana esam dzīvojuši maldu ceļos un svārstīgu spēku ietekmē, ir pienācis laiks, skaidri un gaiši izšķirt, kas ir kas, kurš ir kurš. Šī gada pašvaldību vēlēšanu rezultāti pirmo reizi sāka iezīmēt šo vitāli nepieciešamo tendenci – tendenci, skaidrības labad. Kas ir par nacionālismu un kas nē, līdz ar to arī pret Latvijas veselumu, identitāti un labklājību, atrodoties īstiem Latvijas pilsoņiem pie vadības grožiem!

 • Jānis Kārkliņš

  12.09.2013 12:46

  Nu ar kūltūras ministres izvirzīšanu ir iebraukt pilnīgās auzās! Nevajag ieņemt amatus par katru cenu, lai tik būtu vairāk ministru amatu, tad varbūt kaut kas arī izdosies, bet šobrīd gan liekas ka varat arī neiekļūt nākamā saeimā! :)

 • Jānis Derums

  12.09.2013 09:37

  Vieniem uzvarēt vēlēšanās būs problemātiski. Izredzes palielinātos, ja lielāku uzsvaru liktu uz sociālekonomiskiem jautājumiem, bet ja tas nenotiek, tad lai mazinātu SC ietekmi , vajadzētu veidot vienotu latviešu partiju bloku.

  • Andris Doveiks

   12.09.2013 10:10

   Pareizi, jāliek lielāks uzsvars uz.... Tikai nevajag vilkt uz vienotību ar Vienotību.

 • Sanita Rozenšteina

  10.09.2013 13:47

  Cienījamo Raivi Dzintar, Jūsu parādīšanās presē vienmēr ir patīkama un politiski korekta. Visu cieņu, un kaut būtu daudz vairāk tādu politiķu kā Jūs.

 • Pēteris Ervalds

  06.09.2013 17:42

  Lai izdodas! Manuprāt, Jums jāvēršas pie neaktīvās sabiedrības daļas, izklāstot iepriekš solītos darbus un reāli paveikto, tādā veidā atgriežot ticību politiskajai varai un panākot, ka cilvēki iet balsot. Par latvisku Latviju!

 • Kaspars Ruva

  06.09.2013 16:03

  Nu... vēlu veiksmi! :D Ja vien nepaspēsiet kādas blēņas sastrādāt, tad gan jau ka atkal par jums balsošu :)

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.