logo

Nacionālā apvienība neatbalsta nevalstiskās organizācijas “kim?” pasākumus Europride 2015 ietvaros (1)

21.10.2014 Laila Ozoliņa Latvijā

Pēc Nacionālās apvienības (NA) rīcībā esošās informācijas, Kultūras ministrijai (KM) ir līgums ar daudzām kultūras jomu pārstāvošām nevalstiskajām organizācijām, tai skaitā arī ar “kim?”, par atbalstu darbībai kultūras pasākumu organizēšanā, tādējādi KM visās publikācijās tiek norādīta kā šo organizāciju rīkoto pasākumu atbalstītāja. KM nav lēmusi par atbalstu tieši šim pasākumam!

NA pozīcija vienmēr bijusi par atbalstu tradicionālām ģimenēm, un līdztekus tam NA iestājas par iecietību un cilvēktiesību ievērošanu arī pret cilvēkiem ar atšķirīgu orientāciju. Tai pat laikā mēs nevaram atbalstīt netradicionālas ģimenes popularizēšanu un propagandu. Līdz ar to šāda veida pasākumus Nacionālā apvienība neatbalsta un neatbalstīs nākotnē. Latvijai ir jābūt zemei, kurā cilvēki dzīvo tradicionālā laulībā un jūt, ka valsts aizstāv ģimenes institūtu.

Kultūras ministrijas skaidrojums laikrakstam NRA:

Kultūras ministrija atbalsta „kim?” Laikmetīgās mākslas centra darbību, tāpēc saskaņā ar 2012. gadā uz trīs gadiem noslēgtā līdzdarbības līguma nosacījumiem KM tiek norādīta kā atbalstītāja visās ar „kim?” pasākumiem saistītajās publikācijās.

Kultūras ministrijas un „kim?” līdzdarbības līgums paredz, ka „kim?” uzdevums ir veicināt inovatīvas, starptautiski aktuālas laikmetīgās mākslas attīstību un tās pieejamību, kā arī rosināt sabiedrības izpratni un interesi par Latvijas un pasaules laikmetīgo mākslu, piedāvājot profesionālas laikmetīgās mākslas izstādes, lekcijas, seminārus, meistarklases utt. Šo pasākumu saturs pilnībā ir „kim?” kompetencē.

Kultūras ministrijas tiešs atbalsts Eiropraida kultūras pasākumiem nav paredzēts, un Kultūras ministrija nav iesaistīta Eiropraida norišu organizēšanā.

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

  • trafix 1

    02.11.2014 20:47

    Viss jau ir pareizi.Jāmācās no monstriem kā iekarot sabiedrību. Lindermanis pirmais uzoda šo tēmu, Ždanoka -par ģimenēm. Gribētos,lai tieši NA būtu pirmie,kas pacels vissvarīgāko tēmu-par darba samaksas kārtību Latvijā.Par to,lai būtu nevis minimalā alga,kaut kadī tur grozi un bezgalīga tautas čakarēšana,bet normāla minimālā stundas likme, piem 3 eiro uz rokas (nevis bruto), UK šobrīd ir 6 paundi uz rokas. Nu,lai ir mazak,bet tas IR sākums,kas nepieciešams visiem. Protams,proporcionāli jāsamazina darbaspēka nodoklis darba devējiem -tā varētu būt panaceja pret ēnu ekonomiku, Un būs i patriotisms,i demogrāfija,i nodokļi. Pietiek,jau 20 gadus čakarēt cilvēkus

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.