logo

Nacionālā apvienība prasa skaidrot BI 2 koncerta finansējumu

13.05.2017 Aiga Aizpuriete Pašvaldībās

Nacionālās apvienības Rīgas domes frakcija lūgusi Rīgas domes vadībai sniegt skaidrojumu par paredzētā rokgrupas “BI-2” bezmaksas koncerta Lucavsalā organizēšanas finansiālajiem avotiem – koncerts izmaksā vairāk par 200 000 eur.

Koncertu rīko Rīgas Tūrisma attīstības birojs (RTAB) – nodibinājums, kur 70% pieder Rīgas domei, kam Rīgas dome katru gadu piešķir apjomīgas dotācijas no pašvaldības budžeta dažādu pasākumu rīkošanai.

“Zinot to, ka Rīgas dome katru gadu vairāku miljonu eiro dotāciju piešķir Rīgas Tūrisma attīstības birojam pasākumu rīkošanai, lūdzu sniegt paskaidrojumu par RTAB grupas “BI-2” koncerta finansēšanu un vai šajā gadījumā netiek izmantoti Rīgas domes nodokļu maksātāju līdzekļi,” norāda Dainis Locis, NA Rīgas domes frakcijas vadītājs. “Kā mēs labi zinām, Rīgā pietrūkst līdzekļu daudzām nepieciešamām lietām – bērnudārziem, iekšpagalmu remontiem un daudzām citām, bet domes vadība kārtējo reizi atrod veidu kā nelietderīgi tērēt rīdzinieku naudu pirmsvēlēšanu laikā. “

“Mēs uzskatām, ka šāds pasākums priekšvēlēšanu laikā ir esošās domes vadības mēģinājums organizēt sev priekšvēlēšanu kampaņu par pašvaldības līdzekļiem. Mēs sekosim, lai koncerta laikā netiktu veikta politiskā aģitācija, un aicinām to darīt arī atbildīgās institūcijas,” sacīja Locis.

Papildu informācija:

Aiga Aizpuriete
Nacionālās apvienības Visu Latvijai!-Tēvzemei un brīvībai/LNNK
Preses sekretāre
Tālr.:
+371 67087299
Mob.tālr.
+371 29490982
E-pasts:
aiga.aizpuriete@saeima.lv

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.