logo

Nacionālajai apvienībai pievienojas Siguldas Valsts ģimnāzijas direktors Rūdolfs Kalvāns

06.12.2018 Latvijā

Trešdien, 2018. gada 5. decembrī Nacionālās apvienības “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” (NA) valde lēma par izglītības jautājumu eksperta Rūdolfa Kalvāna apstiprināšanu NA biedra statusā.

Rūdolfs Kalvāns ir Latvijas izglītības vadītāju asociācijas (LIVA) prezidents, Siguldas Valsts ģimnāzijas direktors, kā arī deputāts Siguldas novada Domē un aktīvs zemessargs. R. Kalvānam ir doktora grāds vadībzinātnē izglītības vadības apakšnozarē un liela profesionālā pieredze, strādājot kā ekspertam Izglītības un zinātnes ministrijā, Valsts izglītības satura centrā un Latvijas zinātnes padomē. Viņš ir autors daudzām zinātniskajām publikācijām un ir biežs lektors vietējās un starptautiskajās zinātniskajās konferencēs.

Rūdolfs Kalvāns: “Mūsu politikai, īpaši izglītības politikai jābūt ilgtspējīgai, saliedētai, nozares atbalstu sekmējošai, tādai, kādu demonstrē Nacionālās apvienības vērtības un darbi. Tieši cilvēki, jaunatne, kultūra, valoda un izglītība ir nacionālās identitātes pamats, kam ne tikai ar augstu kompetenci jāpalīdz progresīvi attīstīties, bet arī ar stingru politisko gribu jānotur nacionālās vērtības.”

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.