logo

Nacionālās apvienības Rīgas domes frakcija iesniedz budžeta priekšlikumus par gandrīz 3 miljoniem eiro

21.06.2017 Nodaļās

Šodien, 21. jūnijā, Rīgas domes ārkārtas sēdē domes vadība piedāvāja balsot par budžeta grozījumiem. Nacionālās apvienības Rīgas domes frakcija iesniedza kopumā 11 budžeta priekšlikumus par kopīgo summu 2 900 291 EUR.

Priekšlikumus iesnieguši NA frakcijas vadītājs Dainis Locis un deputāti Andris Lācis, Ģirts Lapiņš, Jurģis Klotiņš un Jānis Feldmanis. Priekšlikumi skar plašu jautājumu loku – gan jaunu bērnudārza grupu izveidi, gan apdrošināšanas polišu iegādi izglītības darbiniekiem, apkaimju labiekārtošanai, ceļu seguma nomaiņai, kā arī video novērošanas kameru uzstādīšanai pie Rīgas poļu vidusskolas, luksoforu ierīkošanai, kā arī citiem mērķiem.

“Jau iepriekš esam pauduši neapmierinātību ar esošās Rīgas domes vadības ieviesto praksi par būtiskiem jautājumiem lemt ārkārtas sēdēs,” norāda NA frakcijas vadītājs Dainis Locis.

“Uzskatām, ka arī šoreiz ir nepareizi par tik būtiskiem budžeta grozījumiem lemt pēdējā šīs domes sēdē, jo ar šo budžetu jāstrādā būs jaunajam Rīgas domē ievēlēto deputātu sastāvam. Tomēr nolēmām iesniegt savus budžeta priekšlikumus, jo tajos paredzēts finansēt Rīgas iedzīvotājiem nepieciešamus uzlabojumus pilsētā, taču opozīcijas priekšlikumi atkal tika noraidīti,” norāda Locis.

Aiga Aizpuriete
Nacionālās apvienības Visu Latvijai!-Tēvzemei un Brīvībai/LNNK
Preses sekretāre
Tālrunis: +371 67087299
Mob.tālr. 
+371 29490982
E-pasts: 
aiga.aizpuriete@saeima.lv

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.