logo

Nacionālās apvienības Rīgas nodaļa pilnsapulcē pauž gatavību sadarboties ar Saeimas koalīcijas partijām Rīgas domē

29.11.2016 Evija Vaikina Pašvaldībās

28.novembrī notikušajā Nacionālās apvienības “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” (NA) Rīgas nodaļas pilnsapulcē tika izvirzīti delegāti NA kongresam, kas notiks 10.decembrī, kā arī pārstāvji darbam NA valdē.

Šoreiz Nacionālās apvienības “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” Rīgas nodaļas pilnsapulcē, neierasti tradīcijām, viesojās arī partiju „Vienotība” un ZZS pārstāvji – Rīgas domes deputāts Olafs Pulks un ZZS Saeimas deputāts Armands Krauze. Visas trīs partijas savās uzrunās uzsvēra gatavību regulāri konsultēties un sadarboties līdz pašvaldību vēlēšanām, kā arī pēc tām veidot koalīciju darbam Rīgas domē, nesadarbojoties ar Saskaņas centru.

Atzinību par koalīcijas partneru klātbūtni NA Rīgas nodaļas pilnsapulcē atzinīgi novērtēja arī NA līdzpriekšsēdētājs Gaidis Bērziņš, kurš uzsvēra: „Šodien atjaunojam tradīciju, aicinot mūsu Saeimas un valdības kolēģus piedalīties vienā no partijas būtiskākajiem pasākumiem, tas apliecina mūsu mērķi – atgūt Rīgu”.

„Mēs ticam, ka kopīgiem spēkiem ir iespējams mainīt varas sadalījumu Rīgas domē pēc nākamajām vēlēšanām,” savā uzrunā sacīja NA frakcijas vadītājs Dainis Locis, uzsverot, ka Rīgā latviskajām partijām nav citas iespējas kā cieši sadarboties. „Tā kā kopā strādājam koalīcijā valstī, domāju, ka darbs pašvaldībā vēl jo vairāk būs produktīvs.”

„Pašlaik līdz vēlēšanām būtu svarīgi izvirzīt konkrētas problēmas, kuras esošā Rīgas vara nerisina vai risina daļēji. Piemēram, viena no tādām, kur ieskicējas mūsu sadarbības iespējas ar Vienotību un ZZS, kā arī citām partijām, kas tiktu ievēlētas jaunajā domes sastāvā, ir Rīgas metropoles areāla veidošana un sadarbība ar Pierīgas pašvaldībām. Tas ietver ļoti plašu jautājumu loku, kas skar gan transporta un infrastruktūras attīstību, gan kultūras un izglītības jautājumus, gan daudzus citus. Ceru, ka mūsu partneri piekritīs sadarboties šajā jomā”, sacīja Locis.

NA ir lielākā Rīgas domē pārstāvētā koalīcijas partija. Šajā sasaukumā pašvaldībā strādā 12 NA deputāti.

Informāciju sagatavoja:
Evija Vaikina
Nacionālās apvienības „Visu Latvijai!”-„Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”
Rīgas domes frakcijas referente

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.