logo

Atskats uz Nacionālās apvienības Rīgas nodaļas pilnsapulci (7)

17.10.2013 Nodaļās

Šī gada 14. oktobra vakarā pilnsapulces dalībniekiem, dziedot latviešu tautas dziesmu „Strauja, strauja upe tecēj”, tika atklāta ikgadējā Nacionālās apvienības „Visu Latvijai!”-„Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” Rīgas nodaļas pilnsapulce. Kopā nākuši bija vairāk kā simts Nacionālās apvienības biedru, atbalstītāju un viesu.

NA līdzpriekšsēdētājs Gaidis Bērziņš pilnsapulces dalībniekus informēja par NA sasniegumiem un sarežģīto darbu valdošās koalīcijas sastāvā. G. Bērziņš akcentēja budžetā paredzēto finansējuma kāpumu kultūras nozarei vairāk kā 10 miljonu latu apmērā, atbalstu demogrāfijas veicināšanas programmas pasākumiem, ieskaitot pirmā mājokļa atbalsta programmas virzību. Kritiku veltīja koalīcijas partneru nepatstāvībai uzturēšanās atļauju tirdzniecības jautājumos un atspēkoja Ministra prezidenta izteiktos pārmetumus par komunikācijas trūkumu kultūras nozarē.

NA Rīgas nodaļas līdzpriekšsēdētāji Dainis Locis un Ingus Kļaviņš sniedz atskaiti par gada laikā paveikto. Dainis Locis atzīmēja, ka „Visu Latvijai!” un „Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” pirms oficiālas apvienošanas Rīgas nodaļā jau gadu strādā kā viena organizācija. „Par Nacionālās apvienības Rīgas nodaļas popularitātes pieaugumu liecina vairāk kā divpadsmit tūkstoši unikālo sekotāju mūsu biedru Twitter kontiem,” ziņoja Ingus Kļaviņš.

Baiba Broka, NA frakcijas vadītāja Rīgas domē, klātesošos iepazīstināja ar NA deputātiem Rīgas domē un informēja par uzsāktajiem darbiem un prioritātēm. Pateicoties NA darbībai, ir aktualizēta narkotiku apkarošanas problēma Rīgā; tiks ietaupīta rīdzinieku nauda, piesaistot Eiropas struktūrfondu finansējumu Kārļa Ulmaņa gatves rekonstrukcijas darbiem; kā arī atklāta nesaimnieciska rīcība ar RD budžeta līdzekļiem. NA Rīgas domes deputāti turpinās cīnīties par valsts valodas lomas stiprināšanu un saimniecisku rīcību ar rīdzinieku mantu. B. Broka aicināja NA biedrus sniegt atbalstu un dalīties ar informāciju, kas palīdzētu deputātiem.

Par gatavošanos Eiro Parlamenta un Saeimas vēlēšanām nākošajā gadā informēja Einārs Cilinskis, Nacionālās apvienības Saeimas frakcijas vadītājs. E. Cilinskis aicināja katru padomāt, ko un kā katrs var palīdzēt, lai NA gūtu panākumus gaidāmajās vēlēšanās.

Iespēju izteikties debatēs izmantoja pieci NA Rīgas nodaļas biedri. Runās tika identificētas problēmas un izteikti priekšlikumi NA darbības uzlabošanai.

Ar 72 balsīm par un 3 atturoties tika ievēlēta jaunā NA Rīgas nodaļas valde sekojošā sastāvā: Dainis Locis (līdzpriekšsēdētājs), Ingus Kļaviņš (līdzpriekšsēdētājs), Aleksandrs Kiršteins, Andris Lācis, Andris Vilks, Baiba Broka, Ginta Vilcāne, Guntars Šīrants, Ģirts Lapiņš, Ieva Holma, Jānis Atis Krūmiņš, Juris Bogdanovičs, Māris Zviedris, Rūdolfs Grīnblats.

Foto Visi foto

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

  • Jānis Iesalnieks

   18.10.2013 12:40

   Caur priekšpilsētu grupām. Tāpēc ir ļoti svarīgi, lai partijas rīcībā būtu katra biedra e-pasta adrese, kas tiek reāli lietota.

    • Jānis Iesalnieks

     18.10.2013 14:13

     Kurā Rīgas priekšpilsētā/rajonā atrodas adrese, kuru esat norādījis, stājoties partijā? Jāsaprot, vai problēma ir kontaktinformācijā vai arī kāds priekšpilsētas koordinators nav izdarījis savu pienākumu.

 • Kristaps Ozoliņš

  18.10.2013 07:48

  Vai izvērtēsiet Romāna Naudiņa un Imanta Parādnieka rīcību nesenā Baltkrievijas brauciena sakarā?

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.