logo

Nodibināta Nacionālās apvienības Cēsu nodaļa

09.04.2013 Nodaļās

Cēsīs pirms Lieldienām nodibināta Nacionālās apvienības “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un Brīvībai/ LNNK” vietējā nodaļa, informēja Cēsu nodaļas vadītājs Guntis Grosbergs.

Svinīgajā pasākumā kolēģus sveikt bija ieradies arī Saeimas nacionālās apvienības frakcijas deputāts Jānis Dombrava un viņa palīgs Jānis Eglītis. Par pasākuma muzikālo noformējumu rūpējās Haralds Sīmanis. Vēlēšanu kārtībā par nodaļas vadītāju izvirzīts Guntis Grosbergs un nodaļas vadītāja vietnieku Salvis Smukais.

Partijas biedru loks novadā, kam atklāts birojs Celtnieku ielā, patlaban nav liels, taču seši partijas biedri un deviņi atbalstītāji – visi ir gados salīdzinoši jauni, talantīgi un idejām bagāti cilvēki, pastāstīja Grosbergs. Turklāt par iespēju kļūt par partijas biedru vai atbalstītāju interesi izrādījuši jau vairāki Cēsu un apkārtējo novadu iedzīvotāji, tāpēc ir pamats uzskatīt, ka nacionālās apvienības atbalstītāju loks Cēsīs arvien pieaugs.

Par partijas plāniem Cēsīs Grosbergs aģentūrai LETA galvenokārt norāda, ka pilsēta ir jāpadara saistošāka pašiem tās iedzīvotājiem, lai tiem, un jo īpaši gados jauniem cilvēkiem, nebūtu vēlmes doties strādāt ārzemēs. Tāpat par Cēsu nodaļas mērķi ir izvirzīta arī sadarbības un komunikācijas attīstīšana ar pašvaldību, uzņēmējiem un iedzīvotājiem.

Katrā kolektīvā ir jābūt savstarpējai saiknei un komunikācijai, lai vispār sasniegtu kaut kādu rezultātu, tāpēc gribam attīstīt komunikāciju un saliedētību pašvaldībā, aģentūrai LETA atzina Grosbergs.

Nacionālā apvienība šajās pašvaldību vēlēšanās kandidēs, taču, pēc Grosberga teiktā, mēra kandidatūru novadam šoreiz neizvirzīs. “Būtu naivi domāt, ka nesen ienākusi partija novadā varētu uzreiz izlauzties līdz mēra krēslam, un pagaidām tas nav arī mūsu mērķis,” aģentūrai LETA atklāja nodaļas vadītājs.

Partijas saraksts joprojām tiekot precizēts, taču tas iekļaušot gan partijas biedrus, gan atbalstītājus.

LETA

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.