logo

Paldies par darbu un uzticību!

03.06.2013 Latvijā

Nacionālā apvienība vēlētāju vērtējumu var sagaidīt ar augsti paceltu galvu. Deputātu skaitu pašvaldībās, salīdzinot ar iepriekšējām vēlēšanām, esam trīskāršojuši. Startējām ap 60 Latvijas pašvaldībās, ar nelieliem izņēmumiem visur ieguvām savu pārstāvniecību. Vairākās pašvaldībās ieguvām absolūto pārsvaru: Engures novadā – 79,58%, Kocēnu novadā – 70,22%, Priekules novadā – 63,22%, Saulkrastu novadā – 48,33%… Pirmās vietas Krustpils novadā – 34,19% un Bauskas novadā – 24,41%. Lieliski rezultāti Egila Helmaņa pārstāvētajā Ogres novadā – 28,05%. Ļoti labi rezultāti Jelgavā, Dobeles, Jelgavas, Aizputes, Burtnieku, Iecavas, Jaunpiebalgas, Preiļu, Smiltenes, Valkas un citos novados. Rīga… No 0 deputātiem iepriekšējās vēlēšanās līdz 12 – šajās, sasniedzot otro labāko rezultātu uzreiz aiz Saskaņas centra un pārspējot valdošo partiju “Vienotība”, kura kampaņā ieguldīja daudzreiz lielākus līdzekļus.

Būtu ļoti garš saraksts ar cilvēkiem, kuriem vēlētos teikt paldies par veikumu un ieguldīto darbu. Daudziem ieguldījums vainagojies ar panākumiem, citiem – šoreiz vēl mazliet pietrūka, lai sasniegtu vēlamo. Jebkurā gadījumā visu Nacionālās apvienības Rīgas un Latvijas novadu cilvēku darbs ir tas, kas mums šodien ļauj justies pamatoti lepniem. Paldies ikkatram no Jums un lai sekmes tālākajā darbā latviskai Latvijai!

Un visbeidzot. Lielākais paldies balsotājiem, bez kuriem rezultāta vienkārši nebūtu. Vēlēšanas iezvana bīstamus trauksmes signālus Latvijas valstij ar zemo aktivitāti un augstajiem prokrievisko spēku sasniegumiem. Šajā drūmajā kopainā Nacionālās apvienības vēlētāju uzticība ir kā gaiša cerību saliņa, ap ko saliedēties turpmākajām cīņām.

Mēs pieņemam Latvijas nelabvēļu izaicinājumu. Mēs ar lepnumu un godu uzņemamies to pienākumu, ko mums uzticējuši Latvijas patrioti. Jau nākamajā rudenī izšķiroša cīņa par Latviju…

Nacionālās apvienības līdzpriekšsēdētāji

Raivis Dzintars

Gaidis Bērziņš

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.