logo

Paldies visiem Egila Levita atbalstītājiem (1)

04.06.2015 Raivis Dzintars Latvijā

Latvijas prezidenta standarts

Prezidenta vēlēšanas ir pagājušas. Vāju mierinājumu, ka “varēja būt sliktāk”, nomāc apziņa, ka varēja būt daudz labāk. Piekrītu Mārai Zālītei, kura izteikusies, ka “Latvija ir palaidusi garām iespēju ievēlēt pasaules līmeņa prezidentu” – Egilu Levitu. Līdz tam Latvijas Saeima nav izaugusi. Ar Saskaņas centra balsīm ievēlēts prezidents, ar ko Latvija sagaidīs pirmo simtgadi.

 Un tomēr Latvija nav tikai 100 gadu projekts. Latvija ir mūsu nācijas valsts, kam tāpat kā nācijai vēlam saules mūžu. Mums ir atņemta iespēja piedzīvot izcilu prezidentu šodien, bet mums neviens nevar atņemt apziņu un gribu sasniegt ko vairāk. E. Levita kandidēšana ir radījusi negaidīti lielu atbalstu sabiedrībā. Cilvēki joprojām vēl valstij labāko un ir gatavi iestāties par labāko. Tā ir galvenā uzvara.

 Ar šo notikumu nekas nebeidzas. Egils Levits cīņā par saviem ideāliem būs aktīvs, un viņam būs vajadzīgs cilvēku atbalsts. Uzvaru nopelnīsim tad, ja saņemties aktīvai rīcībai varēsim nevis reizi dažos gados, bet pacietīgi, pašaizliedzīgi un ilgstoši.

 Nacionālās apvienības vārdā vēlos teikt lielu paldies visiem, kuri nebija vienaldzīgi un ar savu skaļāk vai ne tik skaļi pausto viedokli nodrošināja Egilam un viņa komandai drošu aizmugures sajūtu.

 Veiksmi arī ievēlētajam prezidentam! Latviju pārstāvēt ir gods un atbildība. Tas attiecas uz prezidentu un arī katru no mums.

Raivis Dzintars

Nacionālās apvienības līdzpriekšsēdētājs

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

  • Elkukalns W

    04.06.2015 17:57

    Paldies Levita kungam par piedalīšanos vēlēšanās. Mums ļoti vajadzīgi gudri un nesavtīgi cilvēki. Galvenais - ticēt un darīt, tūlīt un vienoti!

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.