logo

Par Nacionālās apvienības ģenerālsekretāru kļūst Raivis Zeltīts

24.11.2014

Raivis Zeltīts

Šodien, 24.novembrī, Nacionālās apvienības (NA) valde par partijas ģenerālsekretāru ievēlēja Raivi Zeltītu. Šāds lēmums pieņemts, pamatojoties uz ģenerālsekretāra Aigara Lūša iniciatīvu par partijas sekretariāta reorganizāciju, lai tādējādi paaugstinātu tā kapacitāti un sekmētu darbību politiskās konkurences apstākļos.

Lūsis uzskata, ka partijas pamatu veido aktīvi un patriotiski noskaņoti jaunieši, kuriem pienācis laiks uzticēt nozīmīgus amatus arī organizācijas vadībā.

“Tieši valsts nākotnes labā mums ir jāpaplašina jauniešu klātbūtne partijā. Lai to īstenotu, mums nepietiek tikai ar jauniešu biedru skaita palielināšanu, – ir jādod iespēja viņiem arī karjeras izaugsmē,” tā Aigars Lūsis komentē savu iniciatīvu par izmaiņām partijas sekretariātā.

Raivis Zeltīts ir ilggadējs NA biedrs, viņš ir izveidojis un vadījis NA Mārupes nodaļu. Patlaban viņš ir NA Jaunatnes nodaļas vadītājs un Mārupes domes deputāts. Zeltīts ir sevi apliecinājis kā labu organizatoru un bauda lielu uzticību tieši jauniešu vidū. Zeltīša apstiprināšana par NA ģenerālsekretāru būs lielisks apliecinājums NA jauniešiem, ka viņi reāli tiek iesaistīti partijas administratīvajā darbā un ka ikvienam NA biedram ir iespēja izaugsmei.

NA valde ar vienbalsīgu lēmumu par jauno ģenerālsekretāru ievēlēja Raivi Zeltītu un par viņa vietniekiem – Aigaru Lūsi un Ēriku Eriksonu.

Pēc valdes vienbalsīgā lēmuma NA valdes līdzpriekšsēdētājs Raivis Dzintars izteica pateicību Aigaram Lūsism par ieguldīto darbu partijas administrēšanā un izteica cerību, ka Lūsis turpinās būt aktīvs, arī vietnieka amata pienākumus pildot. “Aigars Lūsis vienmēr ir iestājies par jauniešu iesaistīšanu partijas darbā. Pārmaiņas sekretariātā nāks par labu gan partijai kā organizācijai, gan sabiedrībai kopumā,“ tā valdes sēdes noslēgumā norādīja R. Dzintars.

Informāciju sagatavoja:
L.Ozoliņa
Nacionālās apvienības preses sekretāre
e-pasts: Ozolina2015@gmail.com
tel.: 371 2929 8205

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.