logo

Paraksties par valdību BEZ “Saskaņas” un citiem Kremļa sabiedrotajiem! (2)

22.08.2018 Latvijā

Paraksties par valdību BEZ “Saskaņas” un citiem Kremļa sabiedrotajiem.

“Saskaņa” visos svarīgajos balsojumos, kuros izšķiras Latvijas vai Krievijas intereses, ir nostājusies Krievijas pusē. Pašvaldībās, kurās tā atrodas pie varas, tiek veidota antidemokrātiska varas vertikāle pēc Krievijas parauga.

“Saskaņas” stratēģiskais mērķis ir pēc vēlēšanām par katru cenu nokļūt valdībā, bet, lai to izdarītu, jāatrod kāda partija, kas ar viņiem ietu koalīcijā. Lai šādu nodevību padarītu grūtāk realizējamu, aicinām paust savu viedokli un parakstīties par valdību BEZ “Saskaņas” un citiem Kremļa sabiedrotajiem!

Parakstīties iespējams Nacionālās apvienības birojā vai vietās, kur Nacionālās apvienības kandidāti tiekas ar vēlētājiem. Bet parakstu veidlapu iespējams izdrukāt un savākt parakstus arī pašam, pēc tam parakstu lapas nogādājot vai nosūtot uz Nacionālās apvienības biroju Rīgā, Torņa ielā 4 – 1B, LV-1050, 2. stāvs, tel. 27755997, darba laiks: P.-Pk. 10:00-17:00.

Parakstu veidlapu lejupielādē ŠEIT

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

  • Jānis Iesalnieks

    22.08.2018 14:21

    Šādi ir iespējams iesaistīt arī vecāko paaudzi, kā arī vākt parakstus jebkurā vietā. Turklāt fiziskam parakstam cilvēku apziņā ir daudz lielāks "svars" nekā virtuālam.

  • Jānis Blūms

    22.08.2018 14:03

    Kas tā par parakstu vākšanas sistēmu, vajag efektīvāku ,piemēram, kā "'manabalss,lv"'!

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.