logo

Pateicība vēlētājiem

27.05.2019 Raivis Dzintars

Raivis Dzintars

Paldies ikvienam, kurš uz Eiropas Parlamenta vēlēšanām devās balsot ne tikai par Eiropu, bet par Latviju un latvisku Latviju! No sirds pateicos par atbalstu Nacionālajai apvienībai! Tagad, kad zināmi rezultāti, varam izdarīt trīs galvenos secinājumus:

Pirmkārt, vēlreiz pārliecinājāmies, ka lielāks skaits Nacionālās apvienības atbalstītāju ir tieši aktīvo pilsoņu lokā. Tie, kas šķietami nebūtiskākās vēlēšanās (jo ievēl tikai mazu daļu no kopējā parlamenta sastāva), spītējot piesaistei iecirknim un ar balsošanu saistītām likstām, atrada iespēju apliecināt savu izvēli. Pārstāvniecību Eiropas Parlamentā esam dubultojuši un tas ir, pateicoties Jūsu atbalstam.

Otrkārt, gandarījumu diemžēl mazina fakts, ka prokrieviskie spēki (“Saskaņa” un Latvijas Krievu savienība) kopā ieguva 3 vietas no Latvijai astoņām atvēlētām. Tas ir par vienu vietu vairāk nekā pirms pieciem gadiem. Lūk, atbilde visiem, kas ar pilsonības izdalīšanu cer vairot nepilsoņu lojalitāti. Vēl viens apliecinājums, ka šādas cerības ir ne tikai naivas, bet valstiski kaitīgas.

Treškārt, jāsecina, ka noplacis atbalsts revolucionāro lozungu un tukšo solījumu meistariem. Vismaz aktīvākās sabiedrības daļas vērtējumā, šis piedāvājums piedzīvojis smagu sagrāvi, un vēlētāji vairāk balsojuši par pārbaudītām vērtībām.

Tagad priekšā salīdzinoši ilgāks posms bez vēlēšanām. Tas ir laiks, lai nacionāli domājoši latvieši varētu mobilizēt spēkus, stiprināt sadarbību un doties pretī lielākiem izaicinājumiem. Lai izdodas!

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.