logo

Pateicība (2)

05.06.2015 Egils Levits

Es sirsnīgi pateicos visiem saviem atbalstītājiem par man izteikto uzticību.

Es pateicos maniem izvirzītājiem – Saeimas deputātiem Ringoldam Balodim, Gaidim Bērziņam, Lolitai Čigānei, Inārai Mūrniecei, Imantam Parādniekam, Veiko Spolītim.

Es pateicos visiem tiem Saeimas deputātiem, kas balsoja par mani, bet jo sevišķi tiem deputātiem, kuri to darīja, neraugoties uz pret viņiem vērsto spiedienu.

Es pateicos Nacionālajai Apvienībai, kas ilgstoši un konsekventi iestājās par manu kandidatūru, kuru tā uzskatīja par piemērotāko.

Taču visvairāk es gribētu pateikties tiem daudzajiem, daudzajiem tūkstošiem cilvēku no tautas, kuri visdažādākajos veidos ir aktīvi atbalstījuši manu kandidatūru.

Pilsoniskā sabiedrība ir sakustējusies. Tā ir skaidri izteikusi savu vēlmi pēc saprātīgas, atklātas politikas, pēc jaunas politiskās kultūras – bez shēmošanas, populisma, cinisma.

Neatkarīgi no rezultāta, šīs Valsts prezidenta vēlēšanas ir devušas jaunu impulsu sabiedrībai aktīvi cīnīties par kvalitatīvāku demokrātiju. To sasniegt ir iespējams, ja sabiedrība to vēlas un mērķtiecīgi rīkojas. Šis impulss augs un kļūs arvien spēcīgāks. Tā ir šo vēlēšanu un manas kandidatūras paliekošā virsvērtība.

Varu apsolīt, ka turpināšu pildīt savu pienākumu, un arī turpmāk došu savu pilsonisko un profesionālo pienesumu mūsu valsts stiprināšanai un attīstībai.

Bet jaunajam Valsts prezidentam Raimondam Vējonim – labu vēju burās!

 

Aicinu visus atbalstītājus un interesentus uz savu priekšlasījumu un tam sekojošu kopēju sarunu par tēmu „Politiskā kultūra Latvijā – kā to vērtēt un kā to uzlabot”. Sarīkojums notiks piektdien, 12. jūnijā, sākums plkst. 16:00, Latvijas Kara muzeja konferenču zālē, Rīgā, Smilšu ielā 20 (Pulvertornis).

 

Egils Levits

2015. gada 4. jūnijā

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

  • trafix 1

    09.06.2015 17:06

    veiko spolītis- tas ir tas slimais tips,kurš TV visvisādi slavināja babaju un āfrikāņu ieplidināšanu manā zemē, jo par katru,redz 6000 eiro došot ..... Jūdasa graši.

  • Andris Doveiks

    08.06.2015 10:01

    Ja Levita kungs vēl ir on-line un raksta "Varu apsolīt, ka turpināšu pildīt savu pienākumu, un arī turpmāk došu savu pilsonisko un profesionālo pienesumu mūsu valsts stiprināšanai un attīstībai", būtu interesanti lasīt viņa un citu nacionāļu viedokli par šo: V. Avotiņš: Veiksmes stāstam cilvēku nevajag Lasīju, ka valsts varētu pārtraukt atbalsta sniegšanu privāto bērnudārzu un aukļu pakalpojumiem. Nelasīju, ka viscaur valstī vecākiem būtu iespēja brīvi izvēlēties kādu alternatīvu, ka valsts bērnudārzi stāv tukši, rindas pazudušas,… Turklāt, motivējot šo nolūku, Finanšu ministrija (FM) atkal atklāj, ka bērns tai nav bērns, bet naudas maks, fiskāla vienība. http://nra.lv/viedokli/viktors-avotins/142588-veiksmes-stastam-cilveku-nevajag.htm Man personīgi runas par polītisko kultūru laikā, kad koalīcijas valdība uzspļauj uz izmirstošās tautas centieniem izdzīvot, liekas nevietā. Ir jābūt politiskai rīcībai, kas skaidri un nepārprotami nodrošina tautas izdzīvošanau, pat ja cena ir esošā politiskā konstrukcija un pašpasludinātā elite!

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.