logo

Piedalies NA jauniešu vasaras seminārā!

07.07.2016 Jauniešiem

Ja esi gados jauns Nacionālās apvienības biedrs, atbalstītājs vai vienkārši Latvijas patriots, kurš atbalsta NA idejas, esi laipni aicināts piedalīties Nacionālās apvienības jauniešu vasaras seminārā, kas šogad notiks augusta sākumā. Pasākums, ko 90% dalībnieku allaž raksturo kā vienu no foršākajiem vasaras piedzīvojumiem; fiziska un intelektuāla izaugsme; jautri un lietderīgi pavadīts laiks skaistā vietā draugu un domubiedru lokā. Arī šogad: ievērojamas atlaides tiem, kuri piesakās ātrāk! Bet tagad par visu pēc kārtas:

Pieteikšanās anketa:

https://docs.google.com/forms/…

Samaksas kārtība:

Pilnā dalības maksa ir 25 eiro. Pirmajiem 20 cilvēkiem, kuri gatavi piedalīties, dalības maksa būs tikai 15 eiro. Šāda maksa būs spēkā tikai tikmēr, kamēr pieteikušies būs pirmie 20 cilvēki. Tātad, ja gribi garantēti tikt uz piecu dienu semināru ar ēdināšanu, izguldīšanu viesu mājā un dažādām vērtīgām aktivitātēm tikai ar 15 eiro līdzmaksājumu, tad pēc iespējas ātrāk Tev jāaizpilda pieteikšanās anketa. Rekvizītus katram, kurš būs aizpildījis anketu nosūtīsim individuāli.

Ja ir objektīvas grūtības samaksāt dalības maksu, lūgums, savlaicīgi informēt organizatorus, lai vienotos par atlaidi vai atbrīvošanu no dalības maksas.

Semināra laiks:

3. augusta rīts līdz 7. augusta vakars. (no trešdienas līdz svētdienai)

Precīzāks sākuma tikšanās un noslēguma laiks tiks norādīts vēlāk. Atšķirībā no citiem gadiem šoreiz nav paredzēta īsā programma. Lai izvairītos no situācijas, ka dalībnieki nesaņem vienlīdzīgu piedāvājumu, šoreiz obligāta prasība ir dalība seminārā no atklāšanas brīža līdz pat noslēgumam.

Semināra vieta:

Viesu namu komplekss apmēram 2,5 – 3h braucienā no Rīgas.

Noteikumi:

– Ievērot disciplīnu un pasākuma kārtību, klausīt pasākuma organizatoru norādījumiem.
– Būt draudzīgiem un iecietīgiem pret pārējiem pasākuma dalībniekiem.
– Būt ieinteresētiem un izrādīt centību, lai nodarbības sniegtu iespējami lielāku labumu.
– Pašiem uzņemties atbildību par savu drošību un veselību (nepilngadīgajiem – vecāku atļaujas).
– Pasākumā aizliegts agresīvi izturēties pret citiem dalībniekiem, necenzēti lamāties, neievērot vispārpieņemtas pieklājības normas, kā arī smēķēt citu dalībnieku klātbūtnē.
– Pasākuma laikā bez ārkārtas nepieciešamības netiek izmantoti mobilie tālruņi un citas saziņas ierīces.

Semināra saturs:

Centrālā tēma – vērtības. Nacionālisma un konservatīvisma ideoloģijās, politikā, izglītībā, jaunajā ģeopolitiskajā situācijā un citu starptautisku izaicinājumu kontekstā, partijas stratēģijā un taktikā.

Formas – Lekcijas, diskusijas, darbs grupās, debates, kino vakari, radošas aktivitātes, regulāras sporta nodarbības, pašdisciplinēšanās un koncentrēšanās treniņi u.c.

Piesakies jau tagad! Būs tā vērts!

Ar cieņu,

Raivis Dzintars

Foto Visi foto

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.