logo

Raivis Dzintars: kāpēc es dodos bērna kopšanas atvaļinājumā (4)

04.12.2014 Raivis Dzintars Saeimā

Raivis Dzintars - ģimene

Lai kliedētu mītus, vēlētos pateikt dažas lietas bērnu kopšanas atvaļinājuma sakarā.

1) Vai ar to es kaut kā finansiāli iegūstu?

Nē. Es nepretendēju uz valsts pabalstu un arī algu par šiem mēnešiem nesaņemšu.

2) Vai atvaļinājums saistīts ar ģimenes pieaugumu?

Nē, man joprojām ir trīs dēli – 6, 4 un 1 gadu veci. Bērnu mamma ikdienā ir kopā ar bērniem, tomēr ir situācijas, kad vajadzīga arī lielāka tēva klātbūtne. Katra cilvēka pienākums ir atrast līdzsvaru starp savām, ģimenes un sabiedrības interesēm. Ja kaut kas tiek izlaists, problēmas var rasties visās jomās.

3) Vai es novērsīšos no politikas?

Nē. Es noteikti daudz vairāk pavadīšu laiku kopā ar ģimenes locekļiem, bet arī neplānoju auklēt bērnus sešus mēnešus 24h dienaktī. Es pievērsīšos arī savām lietām un, protams, sekošu līdzi politikas procesam un neliegšu padomu vai zināmu palīdzību, ja tāda būs vajadzīga komandas biedriem.

4) Vai tā netiek nodarīts kaitējums organizācijai?

Tieši pretēji. Esmu vadijis organizāciju kopš 16 gadu vecuma. Ja esmu vadījis labi, tad organizācijai dažus mēnešus jāspēj turpināt līdzšinējo kursu un solījumu izpildi pilsoņiem arī bez manas ikdienas klātbūtnes. Biedrus par saviem nodomiem esmu informējis, arī detalizētāk paskaidrojot apstākļus, kā arī saņēmis atbalstu šim lēmumam.

Raivis Dzintars
Nacionālās apvienības līdzpriekšsēdētājs

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

 • Marlēna Pirvica

  05.12.2014 15:21

  Jāni, nesatraucieties tik ļoti pa pāris mēnešiem katastrofa vai apokalipse nenotiks, ja līderis nedaudz atvilks elpu un kolektīvs joprojām strādā uz 100%. Es arī ievēlēju NA uz 4 gadiem, bet nav pretenzijas, ka Raivis Dzintars izdara arī to, ko viņš uzskata par vajadzību. Es atbalstu pilnībā! Aicinu noskatīties filmu "Fireproof" http://www.fireproofthemovie.com/ varbūt tad, Jūsu dusmas noslāps un arī varēsiet sakārstot savu privāto dzīvi. Un nebūs vajadzības vairs uzbrukt citiem attaisnojot savu vārgumu.

 • Krista Milberga

  05.12.2014 12:52

  Valstsvīrs ir tikai tad valstsvīrs, ja viņš ir atbildīgs par saviem bērniem un ģimeni. Atbildīga vīra, tēva un valstsvīra rīcība.

 • Mārtiņš Delikatnijs

  04.12.2014 17:56

  Viss kārtībā Raivi. Lai labi auklē jās☺ nedomāju, ka bez Raivja klātbūtnes,piemēram, Dombrava nezinās kura poga jāspiež, lai nobalsotu par budžetu

 • Jānis Cielēns

  04.12.2014 17:25

  Mēs Tevi ievēlējām Saeimā uz 4 gadiem , lai strādātu. Ja esi noguris , tad nepildi un ej atpūtā! Jāpieņem valstij svarīgs budžets, ....

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.