logo

Rīgas domes Nacionālās apvienības frakcijas komandai pievienojas Edvards Ratnieks

11.06.2018 Nauris Puntulis Pašvaldībās

Rīgas domes Nacionālās apvienības (NA) frakcijas darbā ieguldījumu turpmāk sniegs NA jaunais politiķis Edvards Ratnieks. Šādu lēmumu pieņēma NA frakcija pēc tam, kad kļuva zināms vakants frakcijas referenta amats un noslēdzās konkurss, kurā uz amata vietu beidzamajā kārtā piedalījās 5 pretendenti.

NA frakcijas vadītājs Nauris Puntulis: “Edvards Ratnieks ieguvis Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes maģistra grādu tiesību zinātnē ar jurista kvalifikāciju, tas palīdzēs frakcijas darbā. Nozīmīgs arī fakts, ka Ratnieks ir veidojis sabiedriskās attiecības vairāku gadu garumā, kā arī ir komunikabls un atraktīvs. Viņš būs labs papildinājums mūsu komandai.”

Ratnieks: “Apzinos, ka darbs NA frakcijā būs saistīts ne tikai ar juridiskiem jautājumiem, kas ir mana profesija, bet arī ar sabiedrisko attiecību jautājumiem. Esmu pārliecināts, ka darba rezultāts būs rīdziniekiem svarīgu jautājumu aktualizācija, kas atspoguļotos plašaziņas līdzekļos.

Lai atrastu piemērotus kandidātus, frakcija bija izsludinājusi konkursu uz vakanci. Frakcija izsaka pateicību visiem daudzajiem pretendentiem, kuri izrādīja interesi un sevišķi tiem pieciem, kuri nokļuva līdz pārrunām. Augstu vērtējam pretendentu iniciatīvu, stāju un labās idejas, ko guvām, tiekoties pārrunās. Arī turpmāk frakcija pauž vēlmi sadarboties ar izglītotiem un mērķtiecīgiem cilvēkiem par idejām, kas var uzlabot rīdzinieku dzīvi Latvijas galvaspilsētā.

Līdz šim Ratnieks ieguvis pieredzi, ilggadēji vadot Latvijas Studentu apvienību, darbojoties jurista profesijā, pildot augstskolas prorektora pienākumus, aktīvi piedaloties partijas ikdienas darbā un kandidējot Saeimas un pašvaldību vēlēšanās Rīgā un Ventspilī.

Vienlaikus frakcija izsaka lielu pateicību Evijai Zepai, kura līdz šim veica attiecīgā amata pienākumus, frakcija novēl labus panākumus demogrāfijas stiprināšanā, kā arī gaidīsim mūsu komandā pēc laiciņa atpakaļ.

   

Informāciju sagatavoja:

Nauris Puntulis

Nacionālās apvienības „Visu Latvijai!”-„Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”

Rīgas domes deputātu frakcijas vadītājs

Tālruņa nr.: 67105426

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.