logo

Roberts Zīle: Kādi ir risinājumi migrācijas krīzei? Eiropas līderi ir apmulsuši. (1)

04.12.2015 Roberts Zīle

Intervijas kopsavilkums:

  • Šobrīd tiek lemts par vairāku simtu tūkstošu bēgļu pārvietošanu uz Eiropu no nometnēm Turcijā. Šis risinājums ir labāks, jo tiek atlasīti bēgļi, kas patiesi bēg no karadarbības, un pati pārvietošana neapdraud to dzīvības. ES valstīs par tālākiem soļiem nav skaidrības.
  • Eiropas valstu līderu paziņojumi ir pretrunīgi. Tas liecina par ES politiskās elites apmulsumu. Valstu vadītāji šobrīd vairāk domā par savu elektorātu iekšpolitiski.
  • Personiski skatos optimistiski. Risinājums ir ārējo robežu nostiprināšana, lai ES pilsoņiem nerodas sajūta, ka pāri ES robežām staigā katrs kā grib. Grūtāks jautājums ir par jau ienākušos bēgļu izvietošanu.
  • Neskaidrība Latvijas sabiedrībā par situāciju valdībā un iespējamo kampaņu pret premjeri ir bīstams precedents. Ja kāds organizē kaut kādu kampaņu un nekāda rīcība no valsts varas neseko, tad tas rada neticību Latvijas varas spējai.

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

  • trafix 1

    05.12.2015 19:09

    atvainoiet par šo komentāru,kurš būs par citu,manuprāt vēl svarīgāku tēmu - vai visi NA biedri ir pacēluši savas pakaļas un aizgājuši uz savām pašvaldībām parakstīties par Satversmes 2. pantu,lai atgrieztu Latvijas tautai viņas likumīgās tiesības,ko mazskaitliskā Lienotības kliķe tik noziedzīgi tai pa kluso atņēmusi!!!!!!!!!!!! Tagad vai nekad!!!!!!!!!!!! Šķiet,ka otras tādas iespējas mums vairs nebūs. Ejat paši un ziņojiet draugiem,paziņām. Būsi reiz aktīvi uz vienoti savā pašapziņā.

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.