logo

Saeima noraida NA priekšlikumu pārtraukt termiņuzturēšanās atļauju izsniegšanu Krievijas pilsoņiem (4)

11.09.2014 Saeimā

Saeima šodien noraidīja nacionālās apvienības «Visu Latvijai!»-«Tēvzemei un brīvībai»/LNNK (VL-TB/LNNK) izstrādātos grozījumus Imigrācijas likumā, kuri paredz, ka valsts apdraudējuma novēršanas nolūkā ir nepieciešams tūlītēji pārtraukt termiņuzturēšanās atļauju izsniegšanu Krievijas pilsoņiem.

Balsojuma rezultāti

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

 • Jānis Derums

  15.09.2014 11:54

  Interesants balsojums. Dažu latviešu deputātu balsojums tiešām pārsteidz. Valda Zatlera ''pret'' gan nav liels pārsteigums, viņš ir arī pret čekas maisu atvēršanu. Pārsteidz Valda Liepiņa ''pret''. Principā tie ,kas atturas ir arī ''pret''. Un te redzam it kā patriotiskos Dzintaru Ābiķi, Juri Vectirānu, Ojāru Kalniņu. Vēlētājiem tiešām ir par ko padomāt. Interesanti būtu dzirdēt šo kungu motivāciju. Idejas līmenī viss skaidrs. Kāda vēl var būt runa par termiņatļaujām agresorvalsts pilsoņiem! Varbūt šiem deputātiem zināms kas vairāk , vai tiešām viņi prasti nopirkti?! Vispār jau plašākai publikai maz informācijas par šim uzturēšanās atļaujām. Par NA viss skaidrs, vienīgais pareizais lēmums un balsojums. Bet, kas to neatbalstīja, varbūt viņi piegāja šim jautājumam ļoti pragmātiski, ka finansiālais ieguvums valstij ir tik liels, ka tas atsver negatīvo iespaidu par uzturēšanās atļauju piešķiršanu. Interesanti kāds ir finansiālais ieguvums pērn, cik personām atļaujas piešķirtas, kas ir šie cilvēki, cik no viņiem regulāri Latvijā uzturas, cik vienkārši ieguvuši īpašumu, bet praktiski šeit ŗeti parādās. Interesanti arī, kādiem mērķiem šie līdzekļi tiek iztērēti. Ja tos ieguldītu kolonistu repatriācijas fondā, salīdzinoši desmit iebrauc, bet tūkstoti mēs dabūjam ārā no Latvijas, tad varētu vēl diskutēt, bet tā laikam ir utopija, jo lielā Latvijas politiķu daļā valda uzskats- mēs savus krievus nevienam neatdosim, šo viedokli atbalsta arī daži žurnālisti un citi dažādu nozaru speci.

 • Ainārs Kļaviņš

  12.09.2014 17:13

  ja par šo nevar vienoties,jāpmet koalīcija,tas b ūs laba feklāma vēlēšanām!

 • Elkukalns W

  12.09.2014 10:59

  Balsojums vairs nepārsteidz, cinisms un nekaunība piedzīvo akūtu uzliesmojumu. Dīvaini, ka to demonstrē pirms vēlēšanām....Vai nu sile tukša un caura, vai stingri norādījumi no sponsoriem. Bet, kā var Saeimā būt balsojums "Atturas''? Atturībniekiem algu neaprēķināja par šo darba dienu?

 • ezis x

  12.09.2014 00:59

  Šie balsošanas rezultāti skaidri parāda tiem, kuriem vēl bija šaubu, kur polītiskā spektrā stāv "patriotiskā" Vienotība. Atturēšanās no balsošanas šādos jautājumos ir tas pats, kas balsot "pret". Zīmīgi ir arī tas, ka visi vienotībnieki (atskaitot Čepāni") balsoja kā viens -- pa vecai padomju modei. Partijas lojalitāte viņiem stav augstāk par lojalitāti Latvijai. Mani nepārsteidz tas, ka diskreditētais Zatlers balsoja "pret", bet ka kādreiz patriotiskais Kanādas latvietis Valdis Liepiņš arī balsoja kopā ar Cvetkovu, Elksniņu un Urbanoviču -- to gan ir grūtāk norīt.

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.