logo

Saeimas priekšsēdētāja novērtē valsts jubilejas karoga laukuma ieceri Alūksnē

21.08.2017 Druvis Tomsons Nodaļās

Piektdien, 18.augustā, Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece Alūksnes vizītes laikā apmeklēja Alūksnes evanģēliski luterisko baznīcu un pauda atbalstu iecerei pie baznīca izveidot valsts simtgadei veltītu monumentālu karoga laukumu.

Ināra Mūrniece Alūksnē teica uzrunu Pašvaldību kongresā, kā arī tikās ar Nacionālās Apvienības (NA) Alūksnes novada nodaļas biedriem, lai pārrunātu novada aktuālākos jautājumus.
IMG_7995

Ināra Mūrniece, Saeimas priekšsēdētāja:

“Mūsu partijas biedra un Saeimas deputāta Riharda Kola ideja Latvijas novados izvietot monumentālus valsts karogus ir guvusi lielu atbalstu, un arī es to uzskatu par ļoti skaistu iniciatīvu, sagaidot Latvijas simto dzimšanas dienu. Visur, kur karogs jau plīvo, tas raisa cilvēkos prieku un vairo lepnumu. Mums ir tik skaists karogs, tam jāplīvo kā neatkarības simbolam ikvienā novadā. Prieks, ka tagad tā būs arī Alūksnē.”

IMG_7910

Druvis Tomsons, NA Alūksnes nodaļas vadītājs:

“Šajā pretrunu pilnajā laikā ir būtiski celt godā Latvijas pamatvērtības un, sagaidot mūsu valsts simtgades jubileju, karogam jāieņem īpaša vieta mūsu prātos,sirdīs un arīpilsētvidē. Esmu pārliecināts, ka Alūksnes baznīca ir īpaši piemērota vieta, kur uzstādīt svētku karogu, pie kā pulcēties pilsētai un valstij svarīgajos svētku un piemiņas brīžos. ”

Latvijas simtgades svinībām par godu valsts karogi jau uzstādīti Rīgā uz AB dambja, kā arī Kuldīgā, Valmierā, Limbažos un citviet. Alūksnē karogs būs 6×2 metrus liels un atradīsies 20 metrus augstā mastā. Šis būs Latvijā visaugstāk virs jūras līmeņa pastāvīgi plīvojošais valsts karogs.

 

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.