logo

Sestdien notiks Nacionālās apvienības Kongress “Ar skatu nākotnē” (1)

11.12.2019 Kristaps Gulbis Latvijā

Sestdien, 2019. Gada 14. decembrī Rīgā, Latvijas Nacionālās bibliotēkas (Mūkusalas iela 3) Ziedoņa zālē notiks Nacionālās apvienības “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” (NA) kongress.

Šī gada NA kongresa motīvs: ar skatu nākotnē! Nacionālistiem ir svarīgi ne tikai tas, kā mēs dzīvojam šodien, bet kāda būs mūsu tautas nākotne šajā pārmaiņu laikmetā, kad tik strauji attīstās tehnoloģijas, mainās informācijas telpa un pasaules lielvaru spēku samērs. Kā šajos apstākļos saglabāt un stiprināt mūsu tautu? Tā ir mūsu atbildība meklēt atbildes uz šo jautājumu.

Ar uzrunām kongresā uzstāsies partijas priekšsēdētājs Raivis Dzintars, Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece, Eiroparlamenta deputāts Roberts Zīle, Saeimas deputāts Jānis Dombrava un Latvijas Jauno zinātnieku apvienības valdes priekšsēdētāja Ieva Siliņa. Biedriem būs arī iespēja video formātā iepazīt Kultūras un Zemkopības ministriju, kā arī Demogrāfisko lietu centra darbu gada laikā.

Arī šogad gaidāma liela konkurence partijas valdes vēlešanās, bet uz partijas priekšsēdētāja amatu kandidē NA Saeimas frakcijas vadītājs un esošais partijas priekšsēdētājs Raivis Dzintars.

Papildu informācija:
Kristaps Gulbis
[email protected]

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.