logo

Sestdien notiks Nacionālās apvienības “Kongress Latvijas gadsimtam” (4)

10.12.2018 Raivis Zeltīts Latvijā

Sestdien, 2018. gada 15. decembrī Rīgā, Latvijas Nacionālajā bibliotēkā (Mūkusalas iela 3) notiks Nacionālās apvienības “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” (NA) kongress, kurā tiks ievēlēts partijas priekšsēdētājs, valde un ētikas komisija.

 Ar uzrunām kongresā uzstāsies partijas priekšsēdētājs Raivis Dzintars, Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece, valdes loceklis, Eiroparlamenta deputāts Roberts Zīle, Saeimas deputāts Jānis Dombrava un Einārs Cilinskis. “Kongresā Latvijas gadsimtam” Nacionālā apvienība ne tikai veiks aktuālās politiskās situācijas analīzi, bet arī iezīmēs vairākus prioritāros partijas darbības virzienus jaunajā Latvijas simtgadē. Latvijas kultūra un ģimeņu atbalsta politika arī turpmāk būs NA politikas pamati. Par šiem tematiem kongresā ziņos kultūras ministre Dace Melbārde un “Demogrāfisko lietu centra” vadītājs Imants Parādnieks. Smiltenes novada priekšsēdētājs Gints Kukainis vērsīs uzmanību uz sadarbību starp valsti un pašvaldībām, ar Smiltenes piemēru parādot kā ieguldījumi infrastruktūrā palīdz uzņēmējdarbībai un uzlabo dzīves kvalitāti iedzīvotājiem. Siguldas Valsts ģimnāzijas direktors Rūdolfs Kalvāns prezentēs savu vīziju par Latvijas izglītības sistēmas nākotni. Savukārt Kocēnu novada domes deputāts un NA zemkopības ministra kandidāts Jānis Grasbergs prezentēs NA piedāvājumu lauksaimniekiem.

Partiju kongresā sveiks viesi no NA sadarbības partneriem Eiropā – Polijas partijas “Likums un Taisnīgums” vicepriekšsēdētājs Ādams Lipinskis, Igaunijas Konservatīvās Tautas partijas pārstāvis, Riigikogu deputāts Jāks Madisons un Lietuvas prezidenta kandidāts Arvīds Jozaitis.

Liela konkurence gaidāma valdes vēlešanās, jo NA nodaļas ir ļoti aktīvi izvirzījušas savus kandidātus uz partijas valdi. Uz partijas priekšsēdētāja amatu kandidēs NA Saeimas frakcijas vadītājs un esošais partijas priekšsēdētājs Raivis Dzintars.

Kongresā paredzēta Nacionālās apvienības jubilāru un aktīvāko jauniešu sveikšana.

Papildu informācija:

Raivis Zeltīts

Tel.nr. 26033897

[email protected]

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

  • Jānis Derums

    12.12.2018 10:17

    Vakar vēl pie informācijas par Kongresu bija trīs komentāri. Šodien palicis vien, manuprāt mazāk aktuālais. Jā, vakardienas pārējos divos komentāros bija kāds ierosinājums, arī kāds kritisks vārds, bet korekti bez pārspīlējumiem. Varbūt arī kāds diskutabls skatījums?! Vien piebildīšu, ka NA sasniegto Saeimas vēlēšanās par veiksmīgu nevar nosaukt. Ja kādam gājis vēl sliktāk, tas ir vājš mierinājums! Jānem vērā, ka pārējām partijām savā starpā ir lielāka konkurence, bet NA apvienība pēc savām nostādnēm tāda ir vienīgā un ir pamats gaidīt daudz lielāku latviešu vēlētāju atbalstu! Bet svītrot komentārus nav laba prakse, arī tas norāda, ka darbs NA jāuzlabo!

  • frontes karavīrs antibaznīca

    10.12.2018 16:01

    Pēc jaunā gada būs Tanīsa diena (17.janvāri).Būtu Dieva svētība, ja nacionāļi par šiem svētkiem kaut skaidrojošu rakstu šeit ieliktu.

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.