logo

Sestdien notiks Nacionālās apvienības preses konference par Eiropas parlamenta vēlēšanu kandidātu sarakstu un programmu

21.02.2019 Eiropas Parlamentā

Sestdien, 2019.gada 23.februārī, plkst. 14:15 Rīgā, Nacionālās apvienības “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” (NA) birojā (Torņa iela 4-1b), notiks NA preses konference, kurā žurnālisti tiks iepazīstināti ar NA Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanu kandidātiem un priekšvēlēšanu programmu.

Līdz tam NA pārstāvji partijas Domes sēdē diskutēs un lems par NA valdes izvirzītajiem kandidātiem un priekšvēlēšanu programmu. Nacionālās apvienības valde pirmdien, 18. februārī, apstiprināja potenciālo EP deputātu kandidātu sarakstu, par saraksta līderiem izvēloties pašreizējo EP deputātu Robertu Zīli, kultūras ministri Daci Melbārdi un žurnālistu Ansi Pūpolu, kurš ir arī apliecinājis savu gatavību kļūt par NA biedru. Kā ceturto sarakstā NA valde ir iekļāvusi Zemkopības ministrijas parlamentāro sekretāru Jāni Grasbergu, kurš ir gatavs cīnīties pret netaisnīgo ES tiešmaksājumu sadali. Sarakstu noslēdz Saeimas ārlietu komisijas priekšsēdētājs Rihards Kols.

EP deputāts Roberts Zīle: “Esam gatavi iepazīstināt ar NA programmu, izprotot un akcentējot atšķirīgu politisku redzējumu. Šis redzējums pavisam noteikti nav tāds, kādu citas Latvijas partijas saredz, būtībā akceptējot un turpinot EK prezidenta Žana Kloda Junkera politiku, kuras augstprātība un ES federālistu tuvredzība ir sašķēlusi ES dalībvalstis un tās pilsoņus. Vienlaikus ar nepacietību gaidu, kad varēsim tuvāk iepazīstināt medijus un sabiedrību ar Nacionālās apvienības pieredzējušajiem un arī jaunajiem spēkiem, veidojot profesionālu komandu, kas saredz Eiropu kā, pirmkārt, nacionālu valstu savienību, kas respektē nāciju paaudzēs sakņotās vērtības; par Eiropu bez “rozā” brillēm attiecībā pret migrācijas un sociālajiem izaicinājumiem, toties ar stiprām ārējām robežām un patiesi brīvu ES vienoto tirgu.”

 

Papildu informācija:
Raivis Zeltīts
zeltits.raivis@gmail.com

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.