logo

Šlesera izteikumi par “nacistiem” – nožēlojami un bezkaunīgi (5)

27.09.2013 Laila Ozoliņa Latvijā

Šlesers un Ušakovs

Latvijas Darba devēju konfederācijas rīkotajā pasākumā 11. Saeimas vēlēšanās kapitulējušais oligarhs Ainārs Šlesers izteicies, ka Nacionālā apvienība „sāk izturēties kā nacisti”. Izteikumu pamatā Nacionālās apvienības centieni pārtraukt apkaunojošo praksi, ka Latvijas īpašumi tiek mērķtiecīgi izpārdoti ārzemniekiem, pretī saņemot strauji augošu imigrantu plūsmu no Krievijas, Moldovas, Ķīnas un citām valstīm. Arī ekonomiskais efekts šādai praksei ir ļoti apšaubāms – nes lielu peļņu šaurai grupai, padarot dārgāku dzīvi Latvijas iedzīvotājiem un pūšot nākamo burbuli, kam sprāgstot, maksās visi.

Nacionālā apvienība uzskata, ka Šlesera izteikumi ir nožēlojami un bezkaunīgi. Tā ir padomju okupantu prakse – par nacistiem saukt visus, kas notikumus vērtē arī no latviešu valodas, kultūras un nacionālas valsts interešu viedokļa.

Šlesers, būdams „Gāzi grīdā” autors, veicināja krīzi, kas lika aizbraukt 300 000 Latvijas pilsoņiem un iegrūda valsti postā. Šobrīd viņš izdara publisku spiedienu, lai līdzīgi kā valsts jau glābusi Kargina vai Zaharina biznesu, tiktu glābts arī Šlesera korišu bizness. Pats solījis desmitiem tūkstošu darba vietas, bet atvedis tikai ārvalstu imigrantus.

Ainārs Šlesers aicina valsti pelnīt, bet ar peļņu saprot – mūsu zemes un māju pārdošanu, Latvijas pilsētu pakāpenisku atdošanu ārzemniekiem. Līdzīgi kā atkarībā nonākuši mazbērni, kas vecvecāku dārglietas iztirgo lombardos un sauc to par veiksmīgu biznesu.

Mēs ticam, Latvija var pelnīt ar zināšanām, ar jaunu vērtību radīšanu, ar ražošanu, bet, ekonomiku orientējot tikai uz „ātri notirgot” principu, tas nav iespējams. Šlesera agresija un draudi rīkot kampaņu pret Nacionālo apvienību, mūs neiebiedēs. Mēs izdarīsim visu iespejamo, lai apkaunojošā sistēma tirgot uzturēšanās atļaujas pret nekustamā īpašuma iegādi tiktu ierobežota un iespējami ātrāk beigtos.

Nacionālā apvienība „Visu Latvijai!”- „Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

 • Ivars Lidaka

  03.10.2013 11:51

  Apjēga par to, kas īsti ir nacisti, vēl nāks: http://tencinusarunas.wordpress.com/2013/09/13/putins-ir-maigi-licis-pasaules-zidu-kopienai-manit-ka-var-atvert-pandoras-ladi-ja-kads-nav-pamanijis-antons-blagins/ Baidos, ka Šlesers ir prasts krievu invaders, kam pat latviešu valodas prasme nav līdzējusi: http://tencinusarunas.wordpress.com/2013/04/12/no-invaderu-kolonialisms-teoretisks-apskats-lorenco-veracini-2011/

 • ezis x

  30.09.2013 15:08

  Nabaga Slesers! Ar savu berniskigo apsaukasanos vins parada, ka vinam ir ista krievnacista dvesele. Gudraks cilveks butu muti savaldijis.

 • Gezis Vahtanidis

  29.09.2013 15:03

  Nākamajās saeimas vēlēšanās balsošu par jusm un ceru ka tiksiet pie varas.Ja tiksiet iemetiet tos gudrīšus kas ieveda LV postā uz mūžu par genocīdu pret LV tautu.Un ja tiešām esat par LV iedz tad atceliet lūdzu tos termiņatļaujas un uzvediet LV uz pareizā ceļa:)))))

 • Romans Par_Latviju

  28.09.2013 13:13

  Domāju, ka pienāks tāda diena, kad tādi jampampiņi kā Šlesers, Urbanovičš, Šķēle, Kalvītis, Ulmanis, Birkavs, Gailis, ("Latvijas ceļš, Pirmā partija, Tautas partija, Vienotība") un citi tml, kurus var uzskatīt par latviešu tautas kangariem, jo pieļāva Latvijas zemes izsaimniekošanu, pārkrievošanu, tautas novešanu līdz nabadzībai un veselības problēmām, tiks saukti pie kriminālās atbildības par nodarījumiem pret latviešu tautu un LATVIJU!!! Saprotams, ka runa iet arī par Elksiņu, Plineru, Ždanoku, Cilēviču, Kabanovu, un viņiem līdzīgiem!!!

 • Solveiga Ābola

  28.09.2013 12:06

  No buldozera to varēja sagaidīt.Kā saka-kāda drēbe ,tāda poga.

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.