logo

Soli pa solim mēs virzāmies uz uzvaru!

06.10.2014 Jānis Dombrava

Jānis Dombrava

Pie ļoti pieticīgas kampaņas Nacionālajai apvienībai ir izdevies gūt labus rezultātus. Jau trešās Saeimas vēlēšanas pēc kārtas ir noslēgušās ar arvien pieaugošu vēlētāju atbalstu. Mums ir jānovērtē, ka reģionos aptuveni katrs piektais Latvijas pilsonis ir izteicis atbalstu Nacionālajai apvienībai. Tas uzliek par pienākumu mums arī turpmāk uzturēt ciešu saikni ar šiem cilvēkiem un daļu no viņiem iesaistīt organizācijas darbā, lai nacionāli domājoši cilvēki kļūtu aizvien labāk organizēti un varētu iegūt ietekmi Latvijas politikā.

Šo vēlēšanu kontekstā vēlos izteikt pateicību tiem vairāk kā 151 tūkstotim vēlētāju, kuri šajās vēlēšanās atbalstīja Nacionālo apvienību. Vidzemes apgabalā Nacionālajai apvienībai izdevās iegūt pat 20,28%. Īpašu pateicību es vēlos izteikt tām nodaļām un tiem aktīvistiem, kuri aktīvi strādāja priekšvēlēšanu periodā un palīdzēja mums sasniegt šos rezultātus. Šī aktivitāte ir rezultējusies ar to, ka vairākās pašvaldībās Nacionālo apvienību ir atbalstījusi teju trešdaļa no visiem vēlētājiem.

Es vēlos pateikt paldies arī tiem vairāk kā 12 tūkstošiem vēlētāju, kuri atkārtoti ir uzticējuši man strādāt Saeimā. 26 gados trīs reizes būt ievēlētam Saeimā ir liels pagodinājums.

Jauns darba cēliens ir sācies. Tagad Nacionālajai apvienībai savs darbs ir jākoncentrē uz iespējami daudzu programmas punktu izpildi. Vienlaikus mums ir jāpaplašina organizācija, un, galvenokārt, organizācijas darbība ir jāizvērš Latgales reģionā. Soli pa solim mums ir jāgūst viena uzvara pēc otras, lai piepildītu to latviešu cerības, kuri vēlas redzēt stipru un latvisku Latviju!

Jānis Dombrava
NA valdes loceklis

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.