logo

Vēl līdz svētdienai… piesakies NA jauniešu vasaras semināram

19.07.2017 Jauniešiem

Vēl tikai līdz svētdienai 23. jūlijam vari pieteikties Nacionālās apvienības jauniešu semināram, kas notiks no 2. līdz 6. augustam Vidzemē. Eiropas mēroga tiesību un politikas eksperts, slavens pasaules līmeņa sportists, tuvcīņas meistars, ministre, drošības speciālists, psihologs un mediju eksperts – tāda pašlaik izskatās plānotā lektoru komanda, ar ko kopā bagātināsimies piecu dienu garumā. Izglītojošas nodarbības, danču vakars labu skolotāju vadībā, sportiskas aktivitātes, kas pielāgotas katra spējām, kinovakari, spēles un jaunas iepazīšanās… To visu vienuviet citur būtu atrast grūti.

Pasākuma koncepcija saglabājas nemainīga – iespējami līdzsvaroti piedāvājam intelektuālas, garīgas un fiziskas aktivitātes – komplektu, lai gados jauni un patriotiski cilvēki, kas atbalsta Nacionālo apvienību, attīstītos kā personības, sasniegtu savus mērķus un prastu strādāt komandā. Pretī prasām disciplīnu, atvērtību un labu sadarbību ar citiem dalībniekiem.

Piecas dienas bez viedtālruņa un ārpasaules raizēm domubiedru lokā, pilnveidojot sevi un mācoties. Uz to visu organizatoru vārdā aicinu!

Tagad par visu pēc kārtas:

Pieteikšanās anketa:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf_qR8ngAe0qP9ZXqxjZacp1PmLrBElEzfZFzwjXZyV1QjLWQ/viewform
Ja ir grūtības ar anketas atvēršanu, lūdzu, informēt par to!
Samaksas kārtība:
Dalības maksa, ņemot vērā piedāvājumu, ir ļoti simboliska – tikai 15 eur.  Ietverts: piecu dienu semināra programma, transports, ēdināšana un izguldīšanu viesu mājā.
Ja ir objektīvas grūtības samaksāt dalības maksu, lūgums, savlaicīgi informēt organizatorus, lai vienotos par atlaidi vai atbrīvošanu no dalības maksas.
Semināra laiks:
2. augusta rīts līdz 6. augusta vakars. (no trešdienas līdz svētdienai)
Precīzāks sākuma tikšanās un noslēguma laiks tiks norādīts vēlāk. Pirms gada iesākām praksi, ka ir tikai pilnā nometnes programma. Arī šoreiz obligāta prasība ir dalība seminārā no atklāšanas brīža līdz pat noslēgumam.
Semināra vieta:
Viesu namu komplekss apmēram 2,5 – 3h braucienā no Rīgas.

Noteikumi:
– Ievērot disciplīnu un pasākuma kārtību, klausīt pasākuma organizatoru norādījumiem.
– Būt draudzīgiem un iecietīgiem pret pārējiem pasākuma dalībniekiem.
– Būt ieinteresētiem un izrādīt centību, lai nodarbības sniegtu iespējami lielāku labumu.
– Pašiem uzņemties atbildību par savu drošību un veselību (nepilngadīgajiem – vecāku atļaujas).
– Pasākumā aizliegts agresīvi izturēties pret citiem dalībniekiem, necenzēti lamāties, neievērot vispārpieņemtas pieklājības normas, kā arī smēķēt citu dalībnieku klātbūtnē.
– Pasākuma laikā bez ārkārtas nepieciešamības netiek izmantoti mobilie tālruņi un citas saziņas ierīces.

Semināra saturs:
Tematiskā saistviela – stratēģiskā domāšana. Savas dzīves un ikdienas plānošana; spēja saskatīt kopainu; vēlēšanu kampaņa politikā un politikas process pēc vēlēšanām; u.c.

Piesakies jau tagad! Būs tā vērts!

Ar cieņu,
Raivis Dzintars

Sīkāka informācija par semināru pie Paulas Danielas Mūrnieces: 26599229

KomentāriKārtot pēc DatumaVērtējuma

Lai komentētu, ir jābūt autorizētam lietotājam.