Kā rāda SIA “Rīgas Satiksme” precedents, publisko kapitālsabiedrību pārvaldība var nebūt godprātīga. Lielāka atklātība ātrāk un skaidrāk parādītu reālo finanšu situāciju.

Lasīt vairāk

Foto: Saeimas Kanceleja

Pēc NA iniciatīvas Saeimas Analītiskais dienests aicināts izpētīt iespēju mainīt pastāvošo normatīvo regulējumu, lai ierobežotu iespēju trešo valstu pilsoņiem iegādāties, nomāt vai īrēt nekustamos īpašumus stratēģiski nozīmīgu objektu tuvumā

Lasīt vairāk

Rihards Kols par svarīgākajiem Saeimas 1. novembra sēdes lēmumiem

Lasīt vairāk

Pirmajā lasījumā atbalstīti grozījumi Iepakojuma likumā, kas nosaka pāreju uz dzērienu iepakojuma depozīta sistēmu

Lasīt vairāk

18. oktobra Saeimas sēdē NA skatījumā svarīgākie pieņemtie lēmumi

Lasīt vairāk

Pirmkārt. Esmu pārliecināts, ka nacionālā pašapziņa ir noteicošais pamats tautas spējai izdzīvot, tās spējai saglabāt savu identitāti. Nacionāli domājošie latvieši vienmēr ir uzskatījuši, ka suverēna Latvijas valsts ir nepieciešama, lai nodrošinātu latviešu tautas interešu ievērošanu un tās attīstību. 1918. gada 18. novembrī proklamētā Latvijas Republika kļuva par visu iepriekšējo latviešu sapņu un centienu materializāciju. Arī tos piecdesmit mūsu pastāvēšanas gadus, kad par brīvu Latviju runāt bija liegts, caurvija apziņa par latviešu tiesībām uz savu valsti. Bet šodien, kad pagājuši 28 gadi kopš Latvijas neatkarības atjaunošanas, mēs varam vērot latviešu pašapziņas vājināšanos.

Lasīt vairāk

1 2 3 51