Edvīns Šnore

 1. Edvīns Šnore: Nedomāju, ka krīze attīstās pēc [Balt]krievijas plāna

  Pie Latvijas robežas šobrīd vērojams Baltkrievijas militāro vienību pieaugums, telšu būvniecība, kā arī līdz šim neredzētu, smagāku ieroču klātbūtne.

  Lasīt vairāk

  https://www.nacionalaapvieniba.lv/aktualitate/edvins-snore-nedomaju-ka-krize-attistas-pec-baltkrievijas-plana/
 2. Edvīns Šnore: “Kā aizsargāt Baltiju?”

  VIDEO par Baltijas valstu militāro aizsardzību

  Lasīt vairāk

  https://www.nacionalaapvieniba.lv/aktualitate/edvins-snore-ka-aizsargat-baltiju/
 3. Edvīns Šnore: “Kur ir stipra krievu valoda, izglītība un mediji, tur ir krievu pasaule, kuru kādu dienu Krievija var nākt aizstāvēt.”

  Saskaņā ar aptaujām 80% Latvijas iedzīvotāju imigrācija no trešajām valstīm izraisa negatīvas emocijas. Pat saskaņā ar Eirobarometra datiem, Latvijas iedzīvotāji ir vieni no visskeptiskākajiem visā Eiropas savienībā šajā jomā.
  Tā vietā, lai atspoguļotu šo tautas viedokli valsts ārpolitikā, Ārlietu ministrija visādi cenšas no tā distancēties un starptautiskajā arēnā to slēpt.

  Lasīt vairāk

  https://www.nacionalaapvieniba.lv/aktualitate/edvins-snore-kur-ir-stipra-krievu-valoda-izglitiba-un-mediji-tur-ir-krievu-pasaule-kuru-kadu-dienu-krievija-var-nakt-aizstavet/
 4. Izmaiņas Darba likumā

  Darba likumu rosināts papildināt ar jaunu pantu “Saziņas valoda”, kas noteiks, ka, veicot darba pienākumus, darba ņēmējam ir tiesības saziņā ar Latvijas iedzīvotājiem izmantot tikai valsts valodu.

  Lasīt vairāk

  https://www.nacionalaapvieniba.lv/aktualitate/izmainas-darba-likuma/
 5. Latvijas ļaudis ar Putinu sirdī

  Vēl lielāks atbalsts Putinam ārzemēs nekā Latvijā fiksēts vienīgi Krievijas kara bāzē Tadžikistānā – 99%. Par ko tas liecina?

  Lasīt vairāk

  https://www.nacionalaapvieniba.lv/aktualitate/latvijas-laudis-ar-putinu-sirdi/
 6. E. Šnore par prezidenta “nepilsoņu bērnu” likumprojektu: šai iniciatīvai spīd cauri politiskā korupcija

  Saeima šodien noraidīja Valsts prezidenta ierosinājumu par automātisku pilsonības piešķiršanu nepilsoņu bērniem. PRET priekšlikumu aicināja balsot Edvīns Šnore

  Lasīt vairāk

  https://www.nacionalaapvieniba.lv/aktualitate/e-snores-runa-izradas-prezidentam-nepatik-ka-dala-no-nepilsonu-vecakiem-tomer-konsekventi-saka-ne/