Ginta Bormane

 1. KM parlamentārās sekretāres amatā stājas Marika Zeimule

  Jūnija sākumā Kultūras ministrijas (KM) parlamentārā sekretāra amatā stājas Marika Zeimule. Pirms bērna kopšanas atvaļinājuma, M.Zeimule kopš 2014. gada vadījusi vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra Kaspara Gerharda biroju, bet pirms tam ieguvusi vērtīgu pieredzi vairākās kultūras nozares un kultūrizglītības iestādēs, tostarp vadījusi Madonas Mākslas skolu. „Esmu iepazinusies ar aktuālajiem Kultūras ministrijas dienas kārtības jautājumiem. […]

  Lasīt vairāk

  https://www.nacionalaapvieniba.lv/aktualitate/km-parlamentaras-sekretares-amata-stajas-marika-zeimule/
 2. Melbārde piedalīsies Pasaules Ekonomikas forumā un kultūras ministru konferencē Davosā

  Kultūras ministre Dace Melbārde no 20. līdz 24. janvārim atradīsies darba vizītē Davosā. D.Melbārde Šveicē piedalīsies Pasaules Ekonomikas forumā, kā arī kultūras ministru konferencē, lai Eiropas kultūras mantojuma gada ietvaros diskutētu par arhitektūras nozīmi cilvēka dzīves kvalitātes uzlabošanā. Tāpat ministrei darba vizītes laikā plānota divpusējā tikšanās ar Šveices Prezidentu un kultūras ministru Alenu Berse, kuras laikā amatpersonas pārrunās abu valstu sadarbību kultūras mantojuma saglabāšanā, dizaina izglītības jomā un medijpratības veicināšanā.

  Lasīt vairāk

  https://www.nacionalaapvieniba.lv/aktualitate/melbarde-piedalisies-pasaules-ekonomikas-foruma-un-kulturas-ministru-konference-davosa/
 3. Melbārde: “Nekustamo īpašumu centralizēta pārvaldība nav sevi attaisnojusi”

  Kultūras ministrija (KM) un kultūras ministre Dace Melbārde personīgi nav īpaši pārsteigta par valsts akciju sabiedrības “Valsts nekustamie īpašumi” (VNĪ) vēstuli, kurā norādīts, ka Latvijas Okupācijas muzeja pārbūvi nevarēs pabeigt iepriekš noteiktajā termiņā. Jau ziņots, ka īpašā likumā nostiprinātais, jau piekto reizi pārliktais termiņš bija 2018. gada 1. oktobris. Ministre norāda, ka nekustamo īpašumu pārvaldības centralizācija VNĪ acīmredzot ir neefektīva.

  Lasīt vairāk

  https://www.nacionalaapvieniba.lv/aktualitate/melbarde-nekustamo-ipasumu-centralizeta-parvaldiba-nav-sevi-attaisnojusi/
 4. Dace Melbārde šonedēļ dosies darba vizītē uz Latgali

  Gatavojoties Latgales kongresam, kultūras ministre Dace Melbārde dosies darba vizītē uz Daugavpili, Krāslavu un Rēzekni.

  Lasīt vairāk

  https://www.nacionalaapvieniba.lv/aktualitate/dace-melbarde-sonedel-dosies-darba-vizite-uz-latgali/