Ģirts Zvirbulis

 1. Šnore par “utīm”: pietiek liekuļot

  Šie trīs “Vienotības” biedri droši vien ātri atrastu kopīgu valodu ar čekas priekšnieku biedru Vēveri, meklējot un uzrādot dažādus nacionālistiskus elementus

  Lasīt vairāk

  https://www.nacionalaapvieniba.lv/aktualitate/snore-par-utim-pietiek-liekulot/
 2. Stiprinās parlamentāro sekretāru lomu

  Pēc Ministru prezidentes parlamentārā sekretāra Riharda Kola iniciatīvas valsts pārvaldē ieviestas ministriju parlamentāro sekretāru sanāksmes. Pirmā no tām jau notikusi februāra sākumā.

  Lasīt vairāk

  https://www.nacionalaapvieniba.lv/aktualitate/stiprinas-parlamentaro-sekretaru-lomu/
 3. Valsts mērķis – lai Latvijā vienmēr daudz latviešu. Saruna ar Imantu Parādnieku

  Valsts galvenais mērķis un uzdevums, manuprāt, ir pavisam vienkāršs – lai Latvijā vienmēr būtu daudz latviešu. Tieši tam ir jābūt ikvienas valdības deklarācijas, plānošanas dokumenta vai politiskās iniciatīvas pamatā.

  Lasīt vairāk

  https://www.nacionalaapvieniba.lv/aktualitate/valsts-merkis-ir-vienkarss-lai-latvija-vienmer-daudz-latviesu-girta-zvirbula-un-voldemara-krustina-saruna-ar-imantu-paradnieku-la/
 4. Kara veterāni atgādina politiķu neizdarību

  2. Pasaules kara upuru piemiņas dienas priekšvakarā vairākas veterānu organizācijas nosūtījušas valsts augstākajām amatpersonām un koalīcijas partiju Saeimas frakcijām aicinājumu beidzot pieņemt likumprojektu “Par Otrā pasaules kara dalībnieka statusu”.

  Lasīt vairāk

  https://www.nacionalaapvieniba.lv/aktualitate/kara-veterani-atgadina-politiku-neizdaribu/
 5. Sarkanbaltsarkanais buldozers
 – Romāns Naudiņš

  Visticamāk, ka Nacionālās apvienības valdes nostāju lielā mēra ietekmēja Cilinska atbalsts Naudiņa kandidatūrai. Kā novērojis kāds NA biedrs: “Viņi ir kā cimds ar roku – abi ar apskaužamām darbaspējām un aktivitāti, abi gatavi darbam veltīt savu brīvo laiku.”

  Lasīt vairāk

  https://www.nacionalaapvieniba.lv/aktualitate/sarkanbaltsarkanais-buldozers%e2%80%a9-romans-naudins/
 6. Novadu kari izcīnīti: Mazozolus tomēr nepievienos Taurupei

  Uz sapulci Mazozolos bija ieradies arī Saeimas valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas deputāts Jānis Dombrava (NA). Viņaprāt, pašvaldībām vairāk būtu jādomā nevis par to, kā apvienot izmirstošos pagastus, bet gan – kā iedvest tiem jaunu dzīvību.

  Lasīt vairāk

  https://www.nacionalaapvieniba.lv/aktualitate/novadu-kari-izciniti-mazozolus-tomer-nepievienos-taurupei/