Ieva Holma

 1. Aicinājums aizmirst pagātni kā okupācijas sekas

  Rīgas domes mēra bezkaunīgo ironizēšanu par okupācijas laika zaudējumu izzināšanu šodien varētu raksturot ar vēsturnieka Ulda Ģērmaņa 1992. gadā rakstītiem vārdiem, ka „okupācijas laikā ar neticamu brutalitāti un bezkaunību paverdzinātajā latviešu tautā tika potēta mazvērtības, niecības apziņa, lai padarītu viņus par mankurtiem – bezatmiņas krieviskotiem padļaudīm. Mankurtizācijas programmā ietilpa tautas vēsturiskās atmiņas iznīdēšana un līdz melnam humoram novesta vēstures viltošana.”

  Lasīt vairāk

  https://www.nacionalaapvieniba.lv/aktualitate/ieva-holma-aicinajums-aizmirst-pagatni-ka-okupacijas-sekas/
 2. Neviena vara nav mūžīga

  Rīgas domes vadība atkal mēģina šķelt sabiedrību. Tikai šoreiz kā šķelšanas metode tiek izmantoti sociālekonomiskie apstākļi. Atgādināšu, ka vēl nesen 2012. gadā Nils Ušakovs, ieņemdams valsts galvaspilsētas priekšsēdētāja amatu, nobalsoja referendumā par divvalodības ieviešanu Latvijā. Latvijai kā latviskai un demokrātiskai valstij tā ir nepieņemama, kaitnieciska un nepiedodama rīcība. Šī iemesla dēļ vien deputāts Nils Ušakovs morāli un ētiski nebūtu pelnījis ieņemt domes vadītāja vietu.

  Lasīt vairāk

  https://www.nacionalaapvieniba.lv/aktualitate/neviena-vara-nav-muziga/
 3. Radošie kvartāli Rīgas attīstībai

  Rīgas radošie kvartāli ir pierādījuši, ka Rīgas kultūras dzīvi var veidot arī paši rīdzinieki un bieži vien paši saviem spēkiem. Lai gan Rīgā jau vairākus gadus darbojas radošie kvartāli un to teritorijas, tomēr šobrīd tie atrodas sarežģītos apstākļos, jo iespējas pretendēt uz pilsētas kultūras projektu līdzfinsējumu vai cita veida atbalstu ir minimālas. Lai labāk saprastu radošo kvartālu lomu Rīgas kultūras dzīvē un to vajadzības, Nacionālās apvienības Rīgas domes kandidāti: Ieva Holma, Jurģis Klotiņš, Dainis Locis, Jānis Mārtiņš Skuja un Eduards Ratnieks aicināja uz kopēju sarunu.

  Lasīt vairāk

  https://www.nacionalaapvieniba.lv/aktualitate/radosie-kvartali-rigas-attistibai/