Jānis Dombrava

 1. J. Dombrava: Vai kādam ir 10 000€, ko samaksāt noziedzniekiem?

  Pie mūsu robežām nonāk ārzemnieki, kuri ir samaksājuši lielu naudu kontrabandistiem, saņēmuši Baltkrievijas vīzu, atlidojuši uz Baltkrieviju vai Krieviju ar lidmašīnu un tālāk centušies nelegāli šķērsot Eiropas valstu robežas. Šādas personas nav jāielaiž Latvijā!

  Lasīt vairāk

  https://www.nacionalaapvieniba.lv/aktualitate/j-dombrava-vai-kadam-ir-10-000e-ko-samaksat-noziedzniekiem/
 2. “Uzticies zinātnei”

  Aptuveni gadu viens no populārākajiem saukļiem ir bijis “Uzticies zinātnei!”, tomēr šis sauklis ir bijis piesaukts vietā un nevietā. Realitātē teju nevienam nav interesējusi zinātne un racionāli argumenti. Viedokļi un lēmumi ir bijuši balstīti bailēs, aklā ticībā un ideoloģiski piesātinātos lēmumos. Sabiedrība savā starpā ķildojas, ir kļuvusi sašķelta un caur to vāja. Bailes un neracionāla rīcība ir sastopama gan starp tiem, kuri iestājas pret ierobežojumiem un vakcināciju, gan starp tiem, kuri atbalsta stingrus ierobežojumus un vēlas noteikt obligātu vakcināciju.

  Lasīt vairāk

  https://www.nacionalaapvieniba.lv/aktualitate/uzticies-zinatnei/
 3. Kurš gudrs, kurš muļķis?

  Neviens jautājums nav izraisījis lielāku viļņošanos līdzcilvēku vidū, kā jautājums saistībā ar covid-19 vīrusa izplatību. Ir tie, kuri kopš pavasara sākuma ievēro stingrākus drošības pasākumus nekā valsts ir noteikusi. Ir tie, kuri uzskata, ka vīruss neeksistē. Ir tie, kuri ir saslimuši ar vīrusu vieglā formā, ir tie, kuru ārstēšanās ir bijusi ļoti smaga. Ir tie, kuriem nešķiet loģiski atsevišķi ierobežojumi, bet ievēro tos; ir tie, kuri mērķtiecīgi cenšas neievērot ierobežojumus.

  Lasīt vairāk

  https://www.nacionalaapvieniba.lv/aktualitate/kurs-gudrs-kurs-mulkis/
 4. Viltus studentu laiks drīz beigsies

  Aptuveni pirms gada publicēju rakstu “Ārvalstu studenti – kebabu cepēji”, kur vērsu uzmanību uz problēmām, kuras veidojas ar ekonomiskajiem imigrantiem no trešajām pasaules valstīm, kuri ieceļo, izmantojot studentu vīzu piesegu un šaubīgiem uzņēmumiem, kuri viņus nodarbina. Tolaik vairāki imigrāciju atbalstoši ļaudis metās aizstāvēt šos ieceļotājus un viņu atvērtos ēdināšanas uzņēmumus. Uzņēma un sociālajos tīklos lielījās ar fotogrāfijām, kur bija redzami ēdam kebabus. Tolaik šie ļaudis, tai skaitā amatpersonas centās šo jautājumu nonivelēt līdz jautājumam – garšo vai negaršo konkrētais ēdiens, ignorējot lielāko bildi, kas bija saistīta ar šo jautājumu.

  Lasīt vairāk

  https://www.nacionalaapvieniba.lv/aktualitate/viltus-studentu-laiks-driz-beigsies/
 5. Eiropas tautu aizstāšana

  Eiropas tautu dzimstības rādītāji ir kritiski zemā līmenī un ar katru gadu eiropiešu skaits samazinās. Jau šobrīd var prognozēt, ka daudzas Eiropas tautas neatgriezeniski saruks, jo tām nebūs iespēja nodrošināt savu ataudzi. Tas savukārt rada spiedienu no naudīgu magnātu puses, aizstāt trūkstošos strādniekus un pircējus ar viesstrādniekiem. Viņi teiks, ka tas būs īslaicīgi. Viņi un viņu kontrolētie mediji teiks, ka tas ir nepieciešams, lai viņiem nebūtu jāslēdz uzņēmumi. Viņi biedēs, ka alternatīva  būs ekonomikas sabrukums. Viņi teiks, ka tas neradīs sociālās problēmas, jo mediji dienu un nakti stāstīs, ka jebkurš ieceļotājs, neskatoties uz viņa izcelsmi, izglītību vai reliģisko piederību var kļūt par francūzi, itāli vai latvieti.

  Lasīt vairāk

  https://www.nacionalaapvieniba.lv/aktualitate/eiropas-tautu-aizstasana/
 6. Vai informatīvā kampaņa pret Latviju?

  Latviju pēdējās dienās ir satricinājušas vairākas ziņas saistībā ar Latvijas Bankas prezidenta aizturēšanu. Manā skatījumā viena no sensacionālākajām ziņām bija saistībā ar nopludināto fotogrāfiju, kur Ilmārs Rimšēvičs ir redzams Krievijā, pavadot laiku apšaubāmas publikas lokā. Ņemot vērā, ka Aizsardzības ministrija nāca ar publisku paziņojumu, ka tā varētu būt informatīvā kampaņa, kura ir vērsta pret Latvijas Republiku, tad man šķita nozīmīgi noskaidrot informāciju saistībā ar bildes autentiskumu un tās avotiem.

  Lasīt vairāk

  https://www.nacionalaapvieniba.lv/aktualitate/vai-informativa-kampana-pret-latviju/