Jānis Dombrava

 1. Vai informatīvā kampaņa pret Latviju?

  Latviju pēdējās dienās ir satricinājušas vairākas ziņas saistībā ar Latvijas Bankas prezidenta aizturēšanu. Manā skatījumā viena no sensacionālākajām ziņām bija saistībā ar nopludināto fotogrāfiju, kur Ilmārs Rimšēvičs ir redzams Krievijā, pavadot laiku apšaubāmas publikas lokā. Ņemot vērā, ka Aizsardzības ministrija nāca ar publisku paziņojumu, ka tā varētu būt informatīvā kampaņa, kura ir vērsta pret Latvijas Republiku, tad man šķita nozīmīgi noskaidrot informāciju saistībā ar bildes autentiskumu un tās avotiem.

  Lasīt vairāk

  https://www.nacionalaapvieniba.lv/aktualitate/vai-informativa-kampana-pret-latviju/
 2. Atklāti par valsts apdraudējumu. Jānis Dombrava pauž NA frakcijas viedokli ārlietu debatēs

  Nacionālās apvienības viedokli ikgadējās ārpolitikas debatēs Saeimā pauž Jānis Dombrava

  Lasīt vairāk

  https://www.nacionalaapvieniba.lv/aktualitate/atklati-par-valsts-apdraudejumu-janis-dombrava-pauz-na-frakcijas-viedokli-arlietu-debates/
 3. Ir jāparedz kriminālatbildība imigrācijas veicinātājiem

  Dažādas nevalstiskās organizācijas, ārvalstu apmaksāti “pētniecības” žurnālisti un vairāki uzņēmēji cenšas mainīt sabiedrības viedokli, lai Latvijas pilsoņi piekristu uzņemt migrantus no citām valstīm. Neatkarīgi vai tie ir patvēruma meklētāji no valstīm, kur ir terorisms, vai migranti no austrumu valstīm. Viņu mērķis ir grozīt Latvijas sastāvu un nopelnīt uz to.

  Lasīt vairāk

  https://www.nacionalaapvieniba.lv/aktualitate/ir-japaredz-kriminalatbildiba-imigracijas-veicinatajiem/
 4. Pateiksim paldies mūsu tautas stiprākajiem vīriem

  Leģionāru diena nav tikai diena, kad atceramies latviešu leģionāru kaujas Otrā pasaules kara laikā un pieminam mūžībā aizgājušos. Tā ir diena, kad izrādām cieņu mūsu tautas stiprākajiem vīriem, kuri mīl Latviju un grūtību priekšā nesalūzt.

  Lasīt vairāk

  https://www.nacionalaapvieniba.lv/aktualitate/pateiksim-paldies-musu-tautas-stiprakajiem-viriem/
 5. Jāgodina savi varoņi, nevis okupanti

  Aizvadītajā nedēļā Limbažos tika demontēts PSRS laika piemiņas akmens. Šai vietā tiks labiekārtota teritorija un uzstādīts 18 metru augsts Latvijas karoga masts. Par pieminekļa demontāžu Krievijas Federācija bija informēta, tāpēc nav saprotams Krievijas Ārlietu ministrijas “svētais” sašutums, izsūtītās notas un preses relīzes.

  Lasīt vairāk

  https://www.nacionalaapvieniba.lv/aktualitate/jagodina-savi-varoni-nevis-okupanti/
 6. Latvijai nav jāfinansē pretvalstiska kampaņa

  Jau daudz ir apspriesta amorālā un pretvalstiskā ANO bēgļu aģentūras kampaņa, kura aicina cilvēkus pamest valsti grūtā brīdī. Tomēr absurdākais ir fakts, ka tā tiek pastarpināti finansēta par Latvijas un visu Eiropas Savienības dalībvalstu iedzīvotāju maksātajiem nodokļiem. Saskaņā ar ANO bēgļu aģentūras mājaslapas datiem, 2016. gadā Eiropas Savienība tai ir ziedojusi 335,9 miljonus dolāru, savukārt Latvija – nepilnus 55 tūkstošus dolāru. Mēs varam saprast situāciju, kad mums nedraudzīga valsts īsteno pretvalstisku kampaņu Latvijā, bet, kad to dara organizācija, kuras dalībvalsts ir Latvija…

  Lasīt vairāk

  https://www.nacionalaapvieniba.lv/aktualitate/latvijai-nav-jafinanse-pretvalstiska-kampana/