Jānis Iesalnieks

 1. Nacionālā apvienība rosina aizliegt Georga lenšu izmantošanu publiskos pasākumos

  Nacionālā apvienība cer uz citu Saeimā pārstāvēto partiju atbalstu ierosinājumam aizliegt Krievijas neoimperiālisma simbola – Georga lenšu – izmantošanu publiskos pasākumos.

  Lasīt vairāk

  https://www.nacionalaapvieniba.lv/aktualitate/nacionala-apvieniba-rosina-aizliegt-georga-lensu-izmantosanu-publiskos-pasakumos/
 2. Kāpēc Latvijai jāmaksā divkārt par citu kļūdām?

  Pēc 2. Pasaules kara Eiropas lielvalstis Latviju atdeva Padomju Savienībai un rezultātā mēs vissmagāk cietām no padomju kolonizācijas politikas. Nu Eiropa vēlas, lai mēs „solidāri” dalāmies arī „atbildībā” par tās koloniālās pagātnes kļūdām un uzņemam pie sevis vēl vairāk imigrantu no mums svešām zemēm.

  Lasīt vairāk

  https://www.nacionalaapvieniba.lv/aktualitate/kapec-latvijai-jamaksa-divkart-par-svesam-kludam/
 3. Paveiktais 2014. gadā

  Mūsu darbu 2014. gadā un kopumā 11. Saeimas laikā Latvijas pilsoņi jau paguvuši novērtēt – ar pieaugošu atbalstu 12. Saeimas vēlēšanās. Te apkopotas nozīmīgākās lietas, kuras Nacionālajai apvienībai 2014. gadā izdevies paveikt, iesākt vai par kurām esam cīnījušies, bet kuras mūsu partneri noraidījuši.

  Lasīt vairāk

  https://www.nacionalaapvieniba.lv/aktualitate/paveiktais-2014-gada/
 4. Latvijas zemi Latvijas zemniekiem!

  Lai gan pavasarī Vienotība un ZZS to noraidīja, šoruden rosināsim jaunus grozījumus, kas liks šķēršļus ārzemnieku iespējām izpirkt Latvijas laukus. Rosinām liegt pārdot lauksaimniecības zemi to ES valstu pilsoņiem, kurās platībmaksājumi uz 1 hektāru ir lielāki nekā Latvijai piešķirtie.

  Lasīt vairāk

  https://www.nacionalaapvieniba.lv/aktualitate/latvijas-zemi-latvijas-zemniekiem/
 5. Latviešu valoda, ģimenes, aizsardzība un vietējais kapitāls – Nacionālās apvienības prioritātes 12. Saeimā

  Uzsākot diskusiju par Nacionālās apvienības (NA) prioritātēm 12. Saeimā, piedāvāju četras, manuprāt, būtiskākās – latviešu valoda visās skolās, latviešu skaita palielināšana, valsts aizsardzības spēju nostiprināšana, vietējo uzņēmēju un zemnieku aizsardzība.

  Lasīt vairāk

  https://www.nacionalaapvieniba.lv/aktualitate/latviesu-valoda-gimenes-aizsardziba-un-vietejais-kapitals-nacionalas-apvienibas-prioritates-12-saeima/
 6. Ierobežojumi uzturēšanās atļauju tirgum stāsies spēkā tikai 1.septembrī

  Saeima šodien pēc vilcināšanās pus gada garumā beidzot nobalsoja par to, ka no šī gada 1. septembra stāsies spēkā ierobežojumi termiņuzturēšanās atļauju izsniegšanai pret nekustamā īpašuma iegādi. Nacionālā apvienība uzskata, ka ierobežojumi ir novēloti un nepietiekoši, taču jebkurš solis, kas ierobežo masveidīgo uzturēšanās atļauju izsniegšanu, ir solis pareizā virzienā. Nacionālā apvienība turpinās cīņu par pilnīgu šīs sistēmas izbeigšanu.

  Lasīt vairāk

  https://www.nacionalaapvieniba.lv/aktualitate/ierobezojumi-uzturesanas-atlauju-tirgum-stasies-speka-tikai-1-septembri/