Laima Melkina

 1. Nacionālā apvienība izsludina domrakstu konkursu jauniešiem “Latviska Latvija 2040”

  Tuvojoties valsts svētku mēnesim, Nacionālā apvienība izsludina domrakstu konkursu “Latviska Latvija 2040”. Labāko darbu autori saņems vērtīgas balvas.

  Lasīt vairāk

  https://www.nacionalaapvieniba.lv/aktualitate/nacionala-apvieniba-izsludina-domrakstu-konkursu-jauniesiem-latviska-latvija-2040/
 2. NA rosina piešķirt papildu finansējumu onkoloģijas diagnostikai un ārstēšanai

  Lai mazinātu onkoloģisko slimību izplatību un uzlabotu ārstēšanu, tiek rosināts piešķirt papildu finansējumu dzemdes kakla vēža skrīningam un prostatas vēža skrīningam, kā arī noteiktiem medikamentiem onkoloģijas ārstēšanai. Attiecīgajiem skrīningiem 2021. gadā būtu nepieciešami vairāk nekā 750 tūkstoši eiro, savukārt zāļu kompensācijai – 28 miljoni eiro.

  Lasīt vairāk

  https://www.nacionalaapvieniba.lv/aktualitate/na-rosina-pieskirt-papildu-finansejumu-onkologijas-diagnostikai-un-arstesanai/
 3. Nacionālā apvienība Satversmes tiesas tiesneša amatam virza Ringoldu Balodi

  Nacionālās apvienības Saeimas deputāti Satversmes tiesas tiesneša amatam izvirzījuši Ringoldu Balodi, tiesību zinātņu doktoru un profesoru.

  Lasīt vairāk

  https://www.nacionalaapvieniba.lv/aktualitate/nacionala-apvieniba-satversmes-tiesas-tiesnesa-amatam-virza-ringoldu-balodi/
 4. Nacionālā apvienība dibinājusi Valmieras novada nodaļu

  Izveidota Nacionālās apvienības Valmieras novada nodaļa, ko dibinājuši Valmieras un Kocēnu domju deputāti, kā arī dažādu nozaru profesionāļi, sava novada un valsts patrioti.

  Lasīt vairāk

  https://www.nacionalaapvieniba.lv/aktualitate/nacionala-apvieniba-dibinajusi-valmieras-novada-nodalu/
 5. NA aicina papildināt kopīpašuma dalīšanas tiesisko regulējumu

  Nacionālā apvienība, izvērtējot Tieslietu ministrijas (TM) sagatavoto kopīpašuma dalīšanas tiesiskā regulējuma pilnveides projektu, sniegusi priekšlikumus, lai padarītu regulējumu precīzāku un neradītu pretrunas likuma piemērošanā.

  Lasīt vairāk

  https://www.nacionalaapvieniba.lv/aktualitate/na-aicina-papildinat-kopipasuma-dalisanas-tiesisko-regulejumu/
 6. NA aicina saglabāt samazināto PVN likmi Latvijai raksturīgiem augļiem, ogām un dārzeņiem  

  Nacionālās apvienības deputāti Saeimas sēdē atbalstīja grozījumus Pievienotās vērtības nodokļa likumā, kas noteiktu, ka samazinātais pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 5% apmērā Latvijai raksturīgiem augļiem, ogām un dārzeņiem paliek spēkā arī turpmāk.

  Lasīt vairāk

  https://www.nacionalaapvieniba.lv/aktualitate/na-aicina-saglabat-samazinato-pvn-likmi-latvijai-raksturigiem-augliem-ogam-un-darzeniem/