Latvijas Avīze

 1. Kols: Neatkarīgi no ASV vēlēšanu iznākuma problēma pastāvēs vēl gadiem

  Amerika labu laiku manā vērtējumā ir ierauta kvazicivilajā karā. Tas ir vērtību atšķirību, attieksmes pret vēsturi, rasu attiecību dēļ. Šajā pretstāvēšanā, izteikšos skaļi, Savienotās Valstis iekšēji viegli noasiņo.

  Lasīt vairāk

  https://www.nacionalaapvieniba.lv/aktualitate/kols-neatkarigi-no-asv-velesanu-iznakuma-problema-pastaves-vel-gadiem/
 2. Labam prezidentam jāiztur vēlēšanu ugunskristības. Saruna ar Raivi Dzintaru

  “Latvijas Avīzes” intervija ar Nacionālās apvienības līdzpriekšsēdētāju Raivi Dzintaru par nacionāli noskaņoto cilvēku pozīciju attiecībā pret pēdējā laika notikumiem ap LTV krievu kanālu, ministra Rinkēviča bēdīgi slaveno tviterziņojumu un tuvajām Valsts prezidenta vēlēšanām.

  Lasīt vairāk

  https://www.nacionalaapvieniba.lv/aktualitate/labam-prezidentam-jaiztur-velesanu-ugunskristibas-saruna-ar-raivi-dzintaru/
 3. Stiprinās parlamentāro sekretāru lomu

  Pēc Ministru prezidentes parlamentārā sekretāra Riharda Kola iniciatīvas valsts pārvaldē ieviestas ministriju parlamentāro sekretāru sanāksmes. Pirmā no tām jau notikusi februāra sākumā.

  Lasīt vairāk

  https://www.nacionalaapvieniba.lv/aktualitate/stiprinas-parlamentaro-sekretaru-lomu/
 4. Jānokāpj no čīkstēšanas takas. Saruna ar Janīnu Kursīti-Pakuli

  Saeimas deputāte Janīna Kursīte-Pakule pirms vēlēšanām nonāca Nacionālajā apvienībā. Jaunajā Saeimā profesore un habilitētā filoloģijas zinātņu doktore uzņēmusies vadīt svarīgo Valstiskās audzināšanas un jaunatnes lietu apakškomisiju. Par komisijas mērķiem un nodomiem ar J. Kursīti-Pakuli sarunājas Voldemārs Krustiņš un Ilze Kuzmina.

  Lasīt vairāk

  https://www.nacionalaapvieniba.lv/aktualitate/janokapj-no-cikstesanas-takas-saruna-ar-janinu-kursiti-pakuli/
 5. Ko premjeres birojā darīs NA parlamentārais sekretārs? Saruna ar Rihardu Kolu

  Šajā valdībā atkal atjaunots premjera parlamentārā sekretāra amats. Kopš 10. novembra to ieņem Nacionālās apvienības (NA) pārstāvis Rihards Kols. Ko NA pārstāvis darīs Ministru prezidentes birojā? Par to R.Kolu iztaujāja žurnālisti Voldemārs Krustiņš un Ģirts Zvirbulis.

  Lasīt vairāk

  https://www.nacionalaapvieniba.lv/aktualitate/ko-premjeres-biroja-daris-na-parlamentarais-sekretars-saruna-ar-rihardu-kolu/
 6. NA uzņemtos atbildību gan par tieslietām, gan iekšlietām. Saruna ar Dzintaru Rasnaču

  Saruna par tieslietām un iekšlietām “Latvijas Avīzē” ar Nacionālās apvienības Saeimas deputātu Dzintaru Rasnaču.

  Lasīt vairāk

  https://www.nacionalaapvieniba.lv/aktualitate/na-uznemtos-atbildibu-gan-par-tieslietam-gan-iekslietam-saruna-ar-dzintaru-rasnacu/