Lita Kokale

 1. Latvija un Itālija noslēdz vienošanos par sadarbību kultūrā, izglītībā un zinātniskajā darbībā

  Ceturtdien, 26. aprīlī Kultūras ministrijā (KM) tika parakstīta „Latvijas Republikas un Itālijas Republikas kultūras, izglītības un zinātniskās sadarbības programma 2018.-2020.gadam”. No Latvijas puses vienošanos parakstīja KM valsts sekretāra vietniece starptautiskās sadarbības, sabiedrības integrācijas un mediju politikas jautājumos Inita Pauloviča, no Itālijas puses – šīs valsts vēstnieks Latvijā Sebastjāno Fulči (Sebastiano Fulci).

  Lasīt vairāk

  https://www.nacionalaapvieniba.lv/aktualitate/latvija-un-italija-nosledz-vienosanos-par-sadarbibu-kultura-izglitiba-un-zinatniskaja-darbiba/
 2. KM: Rīgas cirka turpmākai darbībai nepieciešamas pārmaiņas

  Kultūras ministrija uzskata, ka ļoti būtiski Latvijā turpināt un attīstīt cirka mākslu, kurai mūsu valstī ir vairāk nekā 120 gadu vēsture. Tāpēc Rīgas cirka turpmākai darbībai nepieciešamas pārmaiņas – tam jākļūst par daudzfunkcionālu un laikmetīgu cirka mākslas, mūzikas, dejas un citu starpdisciplināru pasākumu norises vietu. Īpaši jāattīsta cirka mākslas izglītības un rezidenču programmas, rēķinoties ar to, ka no 2018. gada būs jāatsakās no savvaļas dzīvnieku izmantošanas cirka priekšnesumos.

  Lasīt vairāk

  https://www.nacionalaapvieniba.lv/aktualitate/km-rigas-cirka-turpmakai-darbibai-nepieciesamas-parmainas/