Rihards Kols

 1. Rihards Kols: Valsts prezidenta amatam mums jāvirza Levits

  Intervija ar Saeimas deputātu, Saeimas Ārlietu komisijas priekšsēdētāju, Nacionālās apvienības (NA) priekšsēdētāja vietnieku Rihardu Kolu: par Krievijas informatīvo karu un stratēģisko komunikāciju, par ANO globālās migrācijas kompaktu un strādāšanu kopā ar liberāļiem, par savādo diasporas definīciju un nākamo Valsts prezidentu.

  Lasīt vairāk

  https://www.nacionalaapvieniba.lv/aktualitate/rihards-kols-valsts-prezidenta-amatam-mums-javirza-levits/
 2. R.Kols: Latvijas ārpolitikas simtgades miju aizvadot

  Atskatus uz aizgājušo gadu Latvijas un, šķiet, arī citu valstu ārpolitikas izvērtējumā jau tradicionāli sāk ar kādu no frāzes “bijis vētrains gads” variācijām. Un, patiesi, tāds arī bija pagājušais gads, gan iekšpolitikā, gan ārpolitikā, gan ģeopolitiski ne tikai mums, bet teju visai pasaulei. Bet šoreiz par ārpolitiku, jo tās primārais mērķis skaidrs – Latvijas neatkarības ilgtspējas nodrošināšana. Tas ir, spēja visu ārējo vētru vējos saglabāt valsts stabilitāti, spēju nostāvēt un saglabāt savas vērtības, turpināt aizstāvēt savas nacionālās intereses un savu neatkarību šajās brāzmās.

  Lasīt vairāk

  https://www.nacionalaapvieniba.lv/aktualitate/r-kols-latvijas-arpolitikas-simtgades-miju-aizvadot/
 3. Darba likums un Diasporas likums – 12. Saeimas pēdējās sēdes būtiskākie lēmumi

  Rihards Kols par svarīgākajiem Saeimas 1. novembra sēdes lēmumiem

  Lasīt vairāk

  https://www.nacionalaapvieniba.lv/aktualitate/darba-likums-un-diasporas-likums-12-saeimas-pedejas-sedes-butiskakie-lemumi/
 4. Pirmie soļi ceļā uz depozīta sistēmu – un citas aktualitātes Saeimas sēdē

  Pirmajā lasījumā atbalstīti grozījumi Iepakojuma likumā, kas nosaka pāreju uz dzērienu iepakojuma depozīta sistēmu

  Lasīt vairāk

  https://www.nacionalaapvieniba.lv/aktualitate/pirmie-soli-cela-uz-depozita-sistemu-un-citas-aktualitates-saeimas-sede/
 5. Ātro kredītu ierobežojumi un čekas maisu atvēršana izsludināta – 18. oktobra Saeimas sēdē aktuālākais

  18. oktobra Saeimas sēdē NA skatījumā svarīgākie pieņemtie lēmumi

  Lasīt vairāk

  https://www.nacionalaapvieniba.lv/aktualitate/atro-kreditu-ierobezojumi-un-cekas-maisu-atversana-izsludinata-18-oktobra-saeimas-sede-aktualakais/
 6. Rihards Kols: Jo Tev pieder Latvija

  Pirmkārt. Esmu pārliecināts, ka nacionālā pašapziņa ir noteicošais pamats tautas spējai izdzīvot, tās spējai saglabāt savu identitāti. Nacionāli domājošie latvieši vienmēr ir uzskatījuši, ka suverēna Latvijas valsts ir nepieciešama, lai nodrošinātu latviešu tautas interešu ievērošanu un tās attīstību. 1918. gada 18. novembrī proklamētā Latvijas Republika kļuva par visu iepriekšējo latviešu sapņu un centienu materializāciju. Arī tos piecdesmit mūsu pastāvēšanas gadus, kad par brīvu Latviju runāt bija liegts, caurvija apziņa par latviešu tiesībām uz savu valsti. Bet šodien, kad pagājuši 28 gadi kopš Latvijas neatkarības atjaunošanas, mēs varam vērot latviešu pašapziņas vājināšanos.

  Lasīt vairāk

  https://www.nacionalaapvieniba.lv/aktualitate/rihards-kols-jo-tev-pieder-latvija/