Garkalnes nodaļa
 

2018. gada 6. martā pulkst. 18.30 notiks kārtējā, Garkalnes nodaļas biedru sapulce. Tikšanās vieta – Upes iela 2A, Garkalne. Uz šo tikšanos aicināti ierasties arī Garkalnes novadā dzīvojošie Nacionālās apvienības atbalstītāji.

Sapulces darba kārtība:

1) iepazīšanās ar Garkalnes domes februāra sēdē skatītajiem jautājumiem,
2) diskusija par nepieciešamo priekšlikumu iesniegšanu izskatīšanai komitejās 03.2018,
3) pirmā pusgada iespējamo Garkalnes novada pasākumu apspriešana, NA biedru, atbalstītāju un interesentu dalība tajos.

Lasīt vairāk

2018. gada 16. janvārī notiks Garkalnes nodaļas biedru sapulce. Aicināti piedalīties ne tikai biedri, bet arī visi atbalstītāji. Sapulcē arī paredzēts diskutēt par jauna nodaļas vadītāja ievēlēšanu.

Lasīt vairāk

Nacionālā Apvienība ir un būs uzticīga Satversmē ierakstītajam Latvijas valsts mērķim: garantēt latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu un attīstību cauri gadsimtiem. Šis darbs sākas šeit uz vietas – mūsu novadā! Garkalnes novads ir viens no bagātākajiem Latvijas novadiem. Mēs pārvaldīsim novadu un budžeta līdzekļus izmantosim tā, lai maksimāli uzlabotu iedzīvotāju dzīves kvalitāti un labklājību.

Lasīt vairāk

Šī gada 19.novembrī plkst. 19:00 notiks Nacionālās apvienības Garkalnes nodaļas sapulce.

Lasīt vairāk

3.oktobrī plkst.19.00 notiks Nacionālās apvienības Garkalnes nodaļas sapulce.

Lasīt vairāk

Lai uzzinātu vairāk par Nacionālās apvienības Garkalnes nodaļu vai arī sāktu tajā darboties, sazinieties ar: Garkalnes nodaļas vadītāju Ievu Sprūdi, tālr. 28686181, e-pasts: ieva@cdi.lv.

Lasīt vairāk

Garkalnes novads ir viens no bagātākajiem Latvijas novadiem. Mēs pārvaldīsim novadu un budžeta līdzekļus izmantosim tā, lai maksimāli uzlabotu iedzīvotāju dzīves kvalitāti un labklājību. Tuvāko 2 gadu laikā visiem novadā dzimušajiem bērniem no 1,5 gadu vecuma nodrošināsim vietu valsts valodas plūsmas pašvaldības bērnudārzā vai arī piedāvāsim pašvaldības apmaksātu vietu privātā bērnudārzā. Samazināsim nekustamā īpašuma nodokļu […]

Lasīt vairāk

1 2