Jaunieši
 

Paldies, ka apciemo Nacionālās apvienības jauniešu organizācijas (NAJO) interneta mītni!

Latvijā netrūkst spējīgu jauniešu, bet to iesaiste un nopietna interese darboties politikā ir salīdzinoši neliela. Tomēr tieši Nacionālā apvienība pārējo politisko spēku vidū vienmēr izcēlusies ar nozīmīgu jauniešu lomu un ieguldījumu partijas darbībā. Nacionālās apvienības jaunieši organiski iekļaujas partijas dzīvē. Mūsu jauniešu darbības motivācija ir mūsu mērķis – latviska un taisnīga Latvija.

Tādēļ NAJO mērķis ir ne tikai organizēt dziesmu vakarus, seminārus, pārgājienus un citus pasākumus, bet arī likt apzināties jauniešiem, ka viņi ir spējīgi paši nākt ar saviem priekšlikumiem, plāniem, pieredzi, zināšanām. Jo vairāk mēs darbosimies kopā, jo lielāks spēks būsim un jo varenāka būs mūsu Latvija. Galvenais ir nebaidīties uzdrošināties un rast sadarbību ar līdzīgi domājošiem jauniešiem. Visi jaunieši, kas līdz šim darbojas organizācijā, ir paši izlēmuši šeit būt un pilnveidoties.

Mūsu organizācija meklē un vēlas piesaistīt nacionāli domājošus jauniešus, kas ir par latvisku Latviju, tradicionālo vērtību saglabāšanu un kopšanu. Tas ir bijis svarīgi vienmēr, bet tieši aktuālā situācija nacionālismam piešķir vēl būtiskāku nozīmi. Tikai vienota nācija var pastāvēt mūžīgi!

NAJO veiksmīgi attīstās – mūs sagaida jauni uzdevumi, komandas, plāni, kā arī nopietna jauniešu iesaiste darbībai politikā!

pdf NAJO nolikums

Pievienojes mums!