Jaunieši
logo

Lai motivētu mūsu jauniešus aktīvam darbam, pirms Nacionālās apvienības kārtējā kongresa tika rīkots jauniešu seminārs. Ar jauniešiem savos novērojumos dalījās 3 apvienības viedokļu līderi – Raivis Dzintars pastāstīja, kāpēc, viņaprāt, vispār ir vērts iesaistīties politiskā organizācijā, Jānis Dombrava – kā iesaistīt reģionu jauniešus -, un Jānis Iesalnieks pastāstīja par savu 10 gadu pieredzi ar sociālajiem tīkliem un to, kā tos politiski izmanto citur pasaulē.

Pēc 3 runātāju prezentācijām sekoja darbs grupās. Katrai no tām tika dots uzdevums, kas jāizpilda ļoti īsā laikā, līdz ar to prasīja maksimālu koncentrēšanos. Jaunieši pierādīja, ka stresa situācijās viņi lieliski spēj sakopot domas un izpildīt uzdevumus – uzrakstīt preses relīzi, uztaisīt sporta nodarbību, sacerēt dziesmu, izdomāt desmitiem jaunu pasākumu, izdebatēt sabiedrībai svarīgus jautājumus un galu galā to visu dokumentēt fotogrāfijās un īsā video.

Kopumā seminārā piedalījās 43 jaunieši. Visi semināra dalībnieki ir aicināti saglabāt kontaktus ar NA reģionālajām nodaļām un uzņemties pienākumus turpmākajos nodaļu darbos.