logo

Jānis Kravalis

Izglītība:

Ikšķiles vidusskola,

Rīgas Valsts tehnikums – datorelektronikas tehniķis

Rīgas Tehniskā universitāte – Telekomunikāciju inženieris, Transporta datorvadības, informācijas un elektroniskajās sistēmās.

Rīgas Tehniskā universitāte – nepabeigts Maģists

Priekuļu tehnikums – 2017. gads – profesionālā vidējā izglītība “Lauku īpašumu apsaimniekotājs”

LLKC – tālmācības programma : “Lauksaimniecības pamati”

 

Darba pieredze:

A/s Rīgas piensaimnieks – datortīkla administrators

LR Aizsardzības ministrija – sakaru daļas datortīklu sistēmu inženieris

LR Valsts zemes dienests – IT daļas vadītāja vietnieks ( 7 gadi)

Lattelecom Technology – IT pārdošanas menedžeris

SIA TelCom – valdes priekšsēdētājs

 

Īsumā:

Soļojot pa dzīves kāpnēm, esmu ieguvis izglītību IT jomā, kuru sākotnēji izmantoju strādājot valsts iestādēs. Vēlāk turpināju izaugsmi

darbojoties lielākajā Latvijas IT uzņēmumā un 2008 gada krīzes ietekmē un štatu samazināšanas rezultātā nodibināju savu IT kompāniju,

kura šobrīd ir viens no TOP 5 lielākajiem IT datorsistēmu un risinājumu piegādātājs Latvijā. Kopš 2014 gada esmu pievērsies lauksaimniecības tēmai, jo savu dzīvi redzu sakoptā un veselībā vidē. Esmu jaunais lauksaimnieks – apsaimniekoju ~70ha bioloģiski vērtīgo zālāju, esmu pieteicies Lauku atbalsta dienesta un Latvijas Dabas fonda projektos par bioloģiski vērtīgo zālāju atjaunošanu.

Kopš 2017 gada sākuma esmu pievienojies NA Ikšķiles nodaļas biedru sarakstam, un aktīvi organizēju priekšvēlēšanu kampaņu, kuras laikā tika saorganizētas “Ģimenes dienas” Ikšķilē ar J. Dombravas piedalīšanos. Izvērsu aktīvu kampaņu sociālajos tīkos. Startēju pašvaldību vēlēšanās no Ikšķiles nodaļas saraksta un ieguvu tiesības pārstāvēt Nacionālo Apvienību Ikšķiles novada domē kā deputāts. Kopš NA 4. kongresa uzskatu sevi kā “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” apvienības oficiālo biedru.

Aktīvi iesaistos novada problēmu risināšanā, ar savām aktivitātēm regulāri uzstājos komiteju un domes sēdēs.

Savu dzīves turpmāko gaitu redzu kā simbiozi starp uzņēmējdarbību un politiku, jo uzskatu ka politika, tā pati uzņēmējdarbība ir tikai ar lielāku sociālo atbildību.

Uz doto brīdi esmu 3 bērnu tēvs, aktīvi piedalos bērnu ikdienas sporta, deju un mākslas aktivitātēs.

Uzskatu ka sociālie tīkli un pastāvošais informatīvais karš liek ļoti nopietni pārskatīt partijas aktivitātes, reklāmas un sabiedriskā tēla veidošanā.

 

E-pasts: janis.kravalis@telcom.lv

Facebook lapa: https://www.facebook.com/jkravalis/

Facebook: https://www.facebook.com/janis.kravalis