Carnikavas nodaļa
 

Ja man būtu jāiet uz barikādēm Latviju vēlreiz sargāt, tad kopā ar Daigu nešaubītos – tur nebūtu ne nodevības, ne bailes, ne savtīgas intereses, ne sevis žēlošana.

Lasīt vairāk

Pirmdien, 28.aprīlī, tiekoties ar Carnikavas novada domes vadību, Roberts Zīle pārrunāja novada attīstību un aktuālos jautājumus. Novada domes deputāti un Attīstības nodaļas vadītājs dalījās savā pieredzē par jau padarīto novada attīstībā, tostarp par veiksmīgu Eiropas fondu apguvi, kā arī plānotajām iecerēm izglītības un sporta infrastruktūras attīstībā un atbalstu zinātnē.

Lasīt vairāk

Daiga Kalnbērziņa

Carnikavā tiek augstu vērtēta izglītība, un to pierāda pašvaldības finansējums novada izglītības iestādēm. Ne tikai mūsu, bet arī citu partiju programmās bija iekļauta vīzija par savu vidusskolu Carnikavā. Domāju, ka tas ir ļoti reāli, redzot, ko jau tagad spējam bērniem piedāvāt. Man ļoti patīk, kā attīstās sporta un sporta tūrisma joma, paverot plašākas iespējas arī uzņēmējdarbībai.

Lasīt vairāk

Jaunākajā avīzes numurā mūsu programma un kandidāti gaidāmajās pašvaldību vēlēšanās. Lasiet: NA Carnikavas novada nodaļas avīze, 2013.gada maijs

Lasīt vairāk