Dobeles nodaļa
 

Pagājušajās pašvaldību vēlēšanās NA ieguva visvairāk deputātu vietu no visām partijām – 166 vietas, un arī šajās vēlēšanās partija nāk ar savu piedāvājumu.

Lasīt vairāk

Atskatoties uz paveikto sešu mēnešu periodā kopš pašvaldību vēlēšanām, varam teikt, ka darba nav trūcis. NA deputāti ir vērsušies Dobeles novada pašvaldībā ar 6 priekšlikumiem, 7 pieprasījumiem un 2 iesniegumiem, no kuriem viens ir par ārkārtas Domes sēdes sasaukšanu jautājumā “Par Dobeles novada pašvaldības Iepirkumu komisijas izveidošanu”. Kā arī, NA deputāti ir vērsušies ar iesniegumu Vides […]

Lasīt vairāk

Apmeklējot Dobeles novada pašvaldību, kultūras ministre ar gandarījumu pauda, ka Kultūras ministrijas plānotais ES fondu atbalsts tiks saimnieciski un gudri izmantots.

Lasīt vairāk

Robets Zīle Aucē piedalījās Latvijas bibliotēku atbalsta biedrības un laikraksta Latvijas Avīze rīkotajos Auces un Dobeles novadu Grāmatu svētkos un to publiskajā diskusijā – Sargies pats, NATO sargās. Vēlāk Roberts Zīle devās uz Dobeles novada domi, kur tikās ar novada domes priekšsēdētāju Andreju Spridzānu.

Lasīt vairāk

Nacionālās apvienības kandidāti un programma Dobeles novadā pašvaldību vēlēšanās 2013.gada 1.jūnijā.

Lasīt vairāk