Jūrmalas nodaļa
 
thumb

Kandidātu saraksts un priekšvēlēšanu programma Jūrmalas domes vēlēšanās 2017.gada 3.jūnijā

Lasīt vairāk

Daudzi jūrmalnieki vairāk netic godīgas pašvaldības iespējamībai savā pilsētā, līdz ar to savai valstij un paliek vienaldzīgi pret Latviju, ko vajadzības gadījumā labi var izmantot prokremliskie spēki. Pilsētas un valsts nākotne mūsu pašu rokās. Mēs esam savas zemes saimnieki!

Lasīt vairāk

Lāčplēša dienā un Latvijas Republikas 98. gadadienas svinībās

Lasīt vairāk

NA “VL-TB/LNNK” Jūrmalas nodaļas valde ir nolēmusi sakarā ar uzticības zaudēšanu neatbalstīt Gati Truksni Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētāja amatā

Lasīt vairāk

uzturēšanās atļaujas

Personīgi apmeklēju ap 250 mājokļus, kur tikos un iepazinos arī ar daudziem klātesošajiem Krievijas pilsoņiem. Varu apliecināt, ka tie nav bēgļi no “Putina režīma”, kā to tagad mēģina pasniegt daudzi termiņuzturēšanās atļauju aizstāvji. Tie ir visdažādāko profesiju cilvēki, kuri Latvijā īpašumus iegādājušies pārsvarā Krievijas “treknajos gados”, līdzīgi, kā Latvijas pilsoņi savulaik, paņemot kredītus Latvijas bankās.

Lasīt vairāk

Jūrmalas nodaļa jau vairākus gadus kā savu tradicionālo talkas vietu ir izvēlējusies Jaundubultu kapus, sakopjot teritoriju ap Ģ.Burvja pieminekli Nacionālajiem karavīriem.

Lasīt vairāk

Mēs varam būt lepni, ka neesam izvairījušies no cīņas un ciešanām par savu tautu un Tēvu zemi!

Lasīt vairāk

1 2 3 9