Pēc tiesas sprieduma Salaspils novada domes deputāts Jānis Nebars uzskata, ka beidzot varētu tikt pielikts punkts politiskajai patvaļai Salaspils novada pašvaldībā.

Lasīt vairāk

Pateicoties vēlētāju atbalstam, Nacionālā apvienība ieguvusi pārstāvniecību 34 pašvaldībās no 35, kurās kandidēja. Tā ir plašākā ģeogrāfiskā pārstāvniecība no valdības sastāvā esošajām partijām.

Lasīt vairāk

Ja tev ir, ko teikt, un tu vēlies darboties politikā, tad liec savas bailes malā un turpini ceļu augšup!

Lasīt vairāk

Apzinies savas spējas un zināšanas, jo gribēt ir viens, bet darīt un pierādīt, ka tu to vari, ir kaut kas cits. Ja ir liela motivācija un pārliecība par saviem uzskatiem, tad parādi to sabiedrībai!

Lasīt vairāk

Pagājušajās pašvaldību vēlēšanās NA ieguva visvairāk deputātu vietu no visām partijām – 166 vietas, un arī šajās vēlēšanās partija nāk ar savu piedāvājumu.

Lasīt vairāk

Pirmais mūsu organizētais lāpu gājiens notika 2012. gadā. Ar laiku tas ir kļuvis par visa novada tradīciju – 11. novembris Mārupē vairs nav iedomājams bez sadziedāšanās pie Mārupes vidusskolas un gājiena uz pieminekli politiski represētajiem, pieminot un godinot varoņus. Visu paaudžu mārupieši (un ne tikai) ir aicināti arī šogad – 11. novembrī plkst. 17:00 pie […]

Lasīt vairāk

Nacionālā Apvienība ir un būs uzticīga Satversmē ierakstītajam Latvijas valsts mērķim: garantēt latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu un attīstību cauri gadsimtiem. Šis darbs sākas šeit uz vietas – mūsu novadā! Garkalnes novads ir viens no bagātākajiem Latvijas novadiem. Mēs pārvaldīsim novadu un budžeta līdzekļus izmantosim tā, lai maksimāli uzlabotu iedzīvotāju dzīves kvalitāti un labklājību.

Lasīt vairāk

1 2 3 27