Pagājušajās pašvaldību vēlēšanās NA ieguva visvairāk deputātu vietu no visām partijām – 166 vietas, un arī šajās vēlēšanās partija nāk ar savu piedāvājumu.

Lasīt vairāk

Pirmais mūsu organizētais lāpu gājiens notika 2012. gadā. Ar laiku tas ir kļuvis par visa novada tradīciju – 11. novembris Mārupē vairs nav iedomājams bez sadziedāšanās pie Mārupes vidusskolas un gājiena uz pieminekli politiski represētajiem, pieminot un godinot varoņus. Visu paaudžu mārupieši (un ne tikai) ir aicināti arī šogad – 11. novembrī plkst. 17:00 pie […]

Lasīt vairāk

Nacionālā Apvienība ir un būs uzticīga Satversmē ierakstītajam Latvijas valsts mērķim: garantēt latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu un attīstību cauri gadsimtiem. Šis darbs sākas šeit uz vietas – mūsu novadā! Garkalnes novads ir viens no bagātākajiem Latvijas novadiem. Mēs pārvaldīsim novadu un budžeta līdzekļus izmantosim tā, lai maksimāli uzlabotu iedzīvotāju dzīves kvalitāti un labklājību.

Lasīt vairāk

Lasīt vairāk

thumb

Kandidātu saraksts un priekšvēlēšanu programma Jūrmalas domes vēlēšanās 2017.gada 3.jūnijā

Lasīt vairāk

Līdz ar silto un saulaino laiku projekts “Mūsu ceļš uz Latvijas simtgadi” Limbažos ir realizēts un noslēdzies. Tā mērķis bija stiprināt vietējās sabiedrības piederības sajūtu un mīlestību pret savu zemi, organizējot pasākumus un veicinot sadarbību starp institūcijām, lai tādējādi ikviens Limbažu novada iedzīvotājs varētu piedalīties ar Latvijas vēstures izzināšanu saistītajās aktivitātēs. Janvārī kopā ar bijušo […]

Lasīt vairāk

Otrdien, 9.maijā, notika Nacionālās apvienības Alūksnes nodaļas dibināšanas sapulce. Par nodaļas vadītāju vienbalsīgi ievēlēts uzņēmējs Druvis Tomsons, par viņa vietnieku –  Arnis Bērziņš. Nodaļas dibināšanas datums izvēlēts simboliski, lai pretstatītu savu darbību bēdīgi slavenajai atbrīvošanas dienai. Līdz šim Alūksnē netrūka šī politiskā spēka atbalstītāju, tomēr organizētas partijas nodaļas novadā nebija.

Lasīt vairāk

1 2 3 27