2018. gada 6. martā pulkst. 18.30 notiks kārtējā, Garkalnes nodaļas biedru sapulce. Tikšanās vieta – Upes iela 2A, Garkalne. Uz šo tikšanos aicināti ierasties arī Garkalnes novadā dzīvojošie Nacionālās apvienības atbalstītāji.

Sapulces darba kārtība:

1) iepazīšanās ar Garkalnes domes februāra sēdē skatītajiem jautājumiem,
2) diskusija par nepieciešamo priekšlikumu iesniegšanu izskatīšanai komitejās 03.2018,
3) pirmā pusgada iespējamo Garkalnes novada pasākumu apspriešana, NA biedru, atbalstītāju un interesentu dalība tajos.

Lasīt vairāk

2018. gada 16. janvārī notiks Garkalnes nodaļas biedru sapulce. Aicināti piedalīties ne tikai biedri, bet arī visi atbalstītāji. Sapulcē arī paredzēts diskutēt par jauna nodaļas vadītāja ievēlēšanu.

Lasīt vairāk

Pirmais mūsu organizētais lāpu gājiens notika 2012. gadā. Ar laiku tas ir kļuvis par visa novada tradīciju – 11. novembris Mārupē vairs nav iedomājams bez sadziedāšanās pie Mārupes vidusskolas un gājiena uz pieminekli politiski represētajiem, pieminot un godinot varoņus. Visu paaudžu mārupieši (un ne tikai) ir aicināti arī šogad – 11. novembrī plkst. 17:00 pie […]

Lasīt vairāk

Nacionālā Apvienība ir un būs uzticīga Satversmē ierakstītajam Latvijas valsts mērķim: garantēt latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu un attīstību cauri gadsimtiem. Šis darbs sākas šeit uz vietas – mūsu novadā! Garkalnes novads ir viens no bagātākajiem Latvijas novadiem. Mēs pārvaldīsim novadu un budžeta līdzekļus izmantosim tā, lai maksimāli uzlabotu iedzīvotāju dzīves kvalitāti un labklājību.

Lasīt vairāk

Lasīt vairāk

thumb

Kandidātu saraksts un priekšvēlēšanu programma Jūrmalas domes vēlēšanās 2017.gada 3.jūnijā

Lasīt vairāk

Līdz ar silto un saulaino laiku projekts “Mūsu ceļš uz Latvijas simtgadi” Limbažos ir realizēts un noslēdzies. Tā mērķis bija stiprināt vietējās sabiedrības piederības sajūtu un mīlestību pret savu zemi, organizējot pasākumus un veicinot sadarbību starp institūcijām, lai tādējādi ikviens Limbažu novada iedzīvotājs varētu piedalīties ar Latvijas vēstures izzināšanu saistītajās aktivitātēs. Janvārī kopā ar bijušo […]

Lasīt vairāk

1 2 3 27