Pateicoties vēlētāju atbalstam, Nacionālā apvienība ieguvusi pārstāvniecību 34 pašvaldībās no 35, kurās kandidēja. Tā ir plašākā ģeogrāfiskā pārstāvniecība no valdības sastāvā esošajām partijām.

Lasīt vairāk

Kandidēšanai vēlēšanās ir jānobriest, jāiepazīst un jāizprot politikas pamatprincipi, jāizveido sava uzskatu sistēma un tikai tad jāvirzās politikā iekšā.

Lasīt vairāk

Pagājušajās pašvaldību vēlēšanās NA ieguva visvairāk deputātu vietu no visām partijām – 166 vietas, un arī šajās vēlēšanās partija nāk ar savu piedāvājumu.

Lasīt vairāk

Lasīt vairāk

Ozolnieku novada domes priekšsēdētāja vietnieks Guntars Akmentiņš (NA) par savu pilsonisko pienākumu uzskata regulāras palīdzības sniegšanu “Zemgales latviešu strēlnieku biedrībai”, par ko šā gada jūnijā saņēmis tās priekšsēdētāja un Nacionālo Bruņoto spēku atvaļinātā majora Viļņa Veinberga pateicības rakstu. Kaut arī G. Akmentiņš 21 gadu bijis saistīts ar darbu Jelgavas pilsētas Pašvaldības policijā kā tās bijušais […]

Lasīt vairāk

Lasīt vairāk

Pirms nepilna gada notikušajās pašvaldību vēlēšanās Nacionālā apvienība Bauskas novadā ieguva pārliecinošu iedzīvotāju atbalstu, kas ļāva Bauskas novadu turpināt vadīt Raitim Ābelniekam. Bauskas novada domē ir ievēlētas astoņas politiskās partijas, kas daudzos jautājumos rada domes darba sadrumstalotību, kā rezultātā 26. aprīlī, Nacionālo apvienību pārstāvošais Bauskas novada domes priekšsēdētājs Raitis Ābelnieks ar 9 deputātu balsīm no 17 tika atbrīvots no amata.

Lasīt vairāk

1 2 3 12